OUT

[ CD ]

OUT cover
 1. Je snadné zanenávidět se
 2. Chceme být OUT
 3. Letíme dál
 4. Děj se vůle tvá
 5. Náš černý měsíc stále svítí
 6. Jsme na černé listině
 7. Život je dekadentní ráj
 8. 54T4N & 60D
 9. Zrada
 10. Hosana
 11. Zastřel svého boha
 12. Naše krev je prokletá
 13. Y.R.U.L.I'VE?
  CD EXTRA:
  Videoklip "Letíme dál" + film o natáčení

Sestava: v roli Polyho (kytara, psychotenor) okultní inkarnace Ježíše Krista
v roli Klímy (baskytara, processing) mimozemský ceflapoid z Pluta
v roli Black Druma (bicí) Nosferatu
více než host: Maria Rosse (klávesy)

Nahrál: Frantik Musel ve studiu Hacienda, Žirovnice v srpnu 003
Mix & mastering: Dodo
Hudba & slovo: INSANIA
Vydáno: Redblack Productions, 004

  Videoklip "Letíme dál" natočil Foxymon film & video, střih: Pavel Navrátil


Je snadné zanenávidět se

Noc byla temná, když já ve světle svíčky Před monitorem svého počítače dřepěl u krbu Při svém tajném kyberalchymystickém obřadu, Jenž byl povahy virtuální, intelektuální. Od chvíle, kdy jsem spáchal onen zločin A na svou webovou stránku umístil jistý esoterický rým, Každou nocí dostávám satanistické spamy, O velikosti jednoho gigabitu. Přiznávám, byl to hřích, avšak zaslechl jsem v úkrytu Tajné jednání mezi Kristem a ďáblovým dvojčetem O založení společné politické strany A o vydávání vlastního bulvárního časopisu. Nikdy není pozdě na to postavit se osudu V tomto psycho-apartheidu oslavujícím dogmata Je snadné zanenávidět se do nových kazatelů dogmat Tento život si lásku nezasluhuje, jen nenávist. Je snadné zanenávidět se, Mnohem snazší než se zamilovat. V ohnivé výhni čas běží pomalu Hluboko v našem ghettu kacířských misionářů Uvnitř mne dřímá ego mého bratra Kaina Jako embryo v děloze. Nikdy není pozdě na to postavit se osudu V tomto psycho-apartheidu oslavujícím dogmata Je snadné zanenávidět se do nových kazatelů dogmat Tento život si lásku nezasluhuje, jen nenávist. Je snadné zanenávidět se, Mnohem snazší než se zamilovat. V tomto světě kazatelů dogmat, Kteří rádi diskriminují vše, co vybočuje z jejich konvenčních představ, kteří rádi zastrašují, v tomto světě dogmatických ikon si život lásku nezasluhuje, jen nenávist.

Chceme být OUT

Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Odmítli jsme diktát toho, co je IN a OUT To pro morálku stáda strašné představuje prokletí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí To podsvětí je médium a hlásá, co je v nás Že řvoucí stádo celebrit je znak tohoto století Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Provokujem ovce jako relikvie zla Řvou: "Děj se vůle stáda!" v očích se slzami dojetí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Chceme bejt OUT! My chceme být OUT – v podsvětí – my dál chceme být OUT Když nám káže vůl: "Stádo je bezpečí", tím spíš chceme být OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Odmítli jsme prkna, která znamenají svět Protože ta jsou stádem celebrit dnes naplněná k prasknutí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Odmítli jsme diktát toho, co je IN a OUT To pro morálku stáda strašné představuje prokletí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. My chceme být OUT – v podsvětí – my dál chceme být OUT Když nám káže vůl: "Stádo je bezpečí", tím spíš chceme být OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT.

Letíme dál

Letíme dál, letíme výš, letíme výš nad zemskou tíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme výš, letíme životům jiným blíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme tmou, a nebe je velkou černou dírou A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Letíme dál, letíme výš, letíme si hledat novou skrýš A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme ven, letíme si vybrat novou Zem A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme tmou, prcháme pryč rudou oblohou A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Náš předvoj míří ke hvězdám, uhání, uhání Pádí jak hvězdný uragán, do dáli, do dáli Náš cíl je nový underground, nad námi, nad námi My jsme astrální underground. Letíme dál, letíme dál, je to náš astrální rituál A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, hvězdám vstříc, řítíme se rojem létavic A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme pryč, o hvězdu dál, kdo chvíli neletěl, už stojí opodál A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Letíme dál, letíme výš, letíme výš nad zemskou tíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme výš, letíme životům jiným blíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme tmou, a nebe je velkou černou dírou A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Náš předvoj míří ke hvězdám, uhání, uhání Pádí jak hvězdný uragán, do dáli, do dáli Náš cíl je nový underground, nad námi, nad námi My jsme astrální underground.

Děj se vůle tvá

Svět je velkou hazardní hrou, vesmírnou ruletou A každý z nás je gambler, s prchavou štěstěnou ...Točí se ruleta... Děj se vůle tvá. Náš svět se zdá být o hvězdu dál. Svět je komédií absurdní, cynickou recesí A každý z nás má roli, a hraje podle ní ...Je to fraška mizerná... Děj se vůle tvá. Náš svět se zdá být o hvězdu dál. Leť o hvězdu dál, kde vůle tvá je zákon. Děj se vůle tvá. Svět je věčný chorál, řve ho každý z nás A každý z nás má jeden hlas, pro pobavení mas ...Každý jeden hlas... Pro pobavení mas. Náš svět se zdá být o hvězdu dál. Leť o hvězdu dál, kde vůle tvá je zákon. Děj se vůle tvá.

Náš černý měsíc stále svítí

Jsme svatí, co na nebesích natáčejí porno se sv. Valentýnem v hlavní roli. Naše Společenství píše sci-fi báseň Adonai, Termínem odevzdání je naše smrt. Ježíš-sprejer stříká na zeď zvonice upgradeovaná mystická znamení, padá dolů a umírá. Skrze oceán hvězd posíláme své veselé lži A náš Černý Měsíc stále svítí. Pouze ty sám rozhodneš, co je pravda a co lež Jsme svobodní bandité tvé duše, a náš černý měsíc stále svítí. Jen výš, naší církví je chaosmagie černých děr Jen výš, naším knězem je hvězdný Jidáš tvé duše Jen výš, a náš Černý Měsíc stále svítí Bůh získal na konkurzu hlavní roli v okultní telenovele Od té chvíle se stal televizní hvězdou. Náš bulvární tisk přináší zprávy o Satanově otcovraždě, Naše osvícené čtenářstvo je, jak jinak, velmi spokojeno. Konkubína Venuše pěje agresivní ukolébavku, Jejím průvodcem je touha po smrti. Skrze oceán hvězd posíláme své veselé lži A náš Černý Měsíc stále svítí. Pouze ty sám rozhodneš, co je pravda a co lež Jsme svobodní bandité tvé duše, a Měsíc stále svítí. Jen výš, naší církví je chaosmagie černých děr Jen výš, naším knězem je hvězdný Jidáš tvé duše Jen výš, a náš Černý Měsíc stále svítí

Jsme na černé listině

Jak už jistě víš, všechno dobrý je k něčemu zlý Je tu o další klub víc, ale zlý je, že v něm hrajem my. Náš přítel ďábel rockový klub otevřel Jenže na dobře míněné rady nehleděl A na slavnostní otevření bohužel Ze všech kapel pozval zrovna nás. Jak už jistě víš, všechno dobrý je k něčemu zlý Je tu o další klub víc, ale zlý je, že v něm hrajem my. Osobně jsem ďábla předem varoval, Když nám kvůli hraní v jeho klubu zavolal, Aby Boha schválně neprovokoval, Jenže on chtěl na tu slávu jenom nás. Příliš divoká, příliš hlasitá naše hudba Bohu připadá Příliš skandální, příliš zběsilá, pro jakoukoli akci nevhodná. Jak už jistě víš, všechno dobrý špatně končívá Mohlo tu být o klub víc, jenže ďábel tu chtěl právě nás Pod záminkou, že rušíme noční klid Musel ďábel celý klub kompletně vyklidit A jak ho s velkou slávou rychle otevřel, Tak ho zase musel zavřít kvůli nám. Příliš divoká, příliš hlasitá naše hudba Bohu připadá Příliš skandální, příliš zběsilá, pro jakoukoli akci nevhodná. Jak už jistě víš, ten koncert skončil ošklivě Je tu o jeden klub míň a my jsme na černé listině. Osobně jsem ďábla předem varoval, Když nám kvůli hraní v jeho klubu zavolal, Aby Boha schválně neprovokoval, Jenže on chtěl na tu slávu jenom nás. Příliš divoká, příliš hlasitá naše hudba Bohu připadá Příliš skandální, příliš zběsilá, pro jakoukoli akci nevhodná. Příliš zvrácená, příliš ponurá naše hudba Bohu připadá Příliš obscénní, příliš vulgární, absolutně nepřijatelná.

Život je dekadentní ráj

Večer ke mně vtrhli kvůli udání V mé posteli našli nafukovací Panenku Marii v životní velikosti Bylo to silnější než já Bylo to silnější než já Život je dekadentní ráj. Ladadydadádydá, bylo to silnější než já Ladadydadádydá, život je dekadentní ráj Život je dekadentní ráj. V mém spise vyčmuchali, že trpím od dětství Chorobnou představou, že jsem inkarnací Ježíše – Mesiáše, přišili mi svatý incest Bylo to silnější než já Bylo to silnější než já Život je dekadentní ráj. Ladadydadádydá, bylo to silnější než já Ladadydadádydá, život je dekadentní ráj Život je dekadentní ráj.

54T4N & 60D

Hej, pojďme spolu potmě odříkávat modlitby agresivní Hej, a budeme si vyprávět svoje příhody z dětství obscénní Hej... Hej, a neřeknem to lidem, já si s tebou tajně roli vyměním. Satan a Bůh pro legraci Vymysleli konspiraci, Že si tajně role vymění. Hej, napijem se spolu na smrt, na tu bohyni sexuální Hej, se zaklínači hadů budem kouřit opium do klekání Hej... Hej, a neřeknem to lidem, já si s tebou tajně roli vyměním. Satan a Bůh z dlouhé chvíle Dohodli se potměšile, Že si tajně role vymění. Hej, který je nejobludnější ze všech sedmi divů podsvětí? Hej, a hádej, kdo z nás má na svědomí Neposkvrněné početí? Hej... Hej, a neřeknem to lidem, já si s tebou tajně roli vyměním. Satan a Bůh pro legraci Vymysleli konspiraci, Že si tajně role vymění. Satan a Bůh z dlouhé chvíle Dohodli se potměšile, Že si tajně role vymění.

Zrada

Má krev ji vzkřísila V krvi mé se umyla Pak z ní se napila A černou nocí, černým lesem S nožem v ruce mě zradila. Čeká nás cesta dlouhá Bratře, dnes jdi raděj spát... sám. A krev a tma a strach a zrada A krev je čas a zlo je v nás A zlo je svět a vražda vřed A zrada sestry hadí jed A noc a den je jak zlý sen Tvá mysl živým infernem A noc a den je jak zlý sen A zrada jejich nápěvem: ... Mé vlasy hladila Když z rány krev mi proudila Pak nás polibkem spojila A moje krev se v jejím klíně S její slzou navždy smísila. Čeká nás cesta dlouhá Bratře, dnes jdi raděj spát... sám.

Hosana

Anděli noci, chraň nás, hosana Anděli noci, strážce můj Dušičku moji opatruj Anděli noci, chraň nás, hosana. Nás zrodila zlá hvězda, hosana Anděli noci, strážce můj Ve spánku věrně při mně stůj Nás zrodila zlá hvězda, hosana. Život je daní za smrt, hosana Anděli noci, strážce můj Za mou dušičku oroduj Život je daní za smrt, hosana.

Zastřel svého boha

Jsme ztracené děti, co se s burácením bubnů Vracejí ze svých křižáckých výprav Jsme černé ovce, stoupáme po cestě strmé A zůstat vyvrhelem je naším osudem Zapal svůj oheň, jde nám o to jediné A nechej jeho světlo stoupat výše Zastřel svého boha a nahraď jej Svým vlastním planoucím ohněm Zastřel svého boha každý den Zahrajme si spolu tuto svatou hru Zaujmi jeho místo bez odkladu Zastřel svého boha a jeho místo sám zaujmi. Žízníme po světle a naše hudba je prokletá Naším vlastním rodem, co modlí se za tmu Hvězdy mají pravdu, za světlo je třeba bojovat Bůh rád píše zlomyslné scénáře Bojujeme za světlo, je to naše věčné právo, Smrt zrádcům, o to jediné nám jde Zastřel svého boha a nahraď jej Svým vlastním planoucím ohněm Zastřel svého boha každý den Zahrajme si spolu tuto svatou hru Zaujmi jeho místo bez odkladu Zastřel svého boha a jeho místo sám zaujmi. Zastřel svého boha za dezerci Touto cestou dojdeš ke svobodě A potom oslav jeho popravu

Naše krev je prokletá

Ave Joe, Joe je Světlonoš naší revoluce astrální Ave Joe, náš odboj Prokletých cítí nadřazenost morální Naše krev je prokletá, naše krev je prokletá Jsme vyvržení ze světa, naše krev je prokletá A než přijde nový den, naší prokletou krví zrudne zem. A pod pódiem krví zrudne zem. Ave Joe, hvězdy mu říkaly, aby s ohněm si nezahrával Když na Valpuržinu noc revoluční výbor zakládal Naše krev je prokletá, naše krev je prokletá Jsme vyvržení ze světa, naše krev je prokletá A než přijde nový den, naší prokletou krví zrudne zem. A pod pódiem krví zrudne zem. Ave Joe, vraždu tvou si bulvární tisk objednal Ave Joe, s tvou zástavou černou náš křižník pluje dál. Naše krev je prokletá, naše krev je prokletá Jsme vyvržení ze světa, naše krev je prokletá A než přijde nový den, naší prokletou krví zrudne zem. A pod pódiem krví zrudne zem.

Y.R.U.L.I’VE?

Měl letoru sebevraha, jeho kurs byl jiný svět A do ledových vod se vydal hledat cestu zpět A když tělo vyplavalo, uvidělo nás A když tělo pochopilo, uslyšelo hlas: Y.R.U.L.I’VE? Měl letoru sebevraha, jeho kurs byl jiný svět Na daný pokyn za úplňku Luny vypil jed A když duše uletěla, uviděla nás A když duše pochopila, uslyšela hlas: Y.R.U.L.I’VE? Nauč se létat jak bílá vrána dál a výš, kam hejno černých nelétá Nauč se běhat jak černá ovce do dálí, kam stádo bílých neběhá Nauč se hledat sny v knihách zakázaných, kde nikdo jiný nehledá Nauč se přemýšlet o tom, jak odpovíš, až se tě zeptám Y.R.U.L.I’VE? Měl letoru sebevraha a nesplněný sen Skočit z třináctého patra hlavou dolů z okna ven A tažen zemskou silou od hvězd pryč uviděl nás A než skončil svou gravitační pouť, uslyšel hlas: Y.R.U.L.I’VE?
Copirate © Insania official Cyber-Space Home Page 019 INSANIA
TOPlist