TRANS-MYSTIC ANARCHY

(aneb Hrubá okultní legrace)

[ CD ]

Trans-Mystic Anarchy cover
 1. Čert ví, kdo vlastně jsme
 2. Lunární kněžka a Sluneční král
 3. Rouhání je pro nás evergreen (Zabuším na bránu pekelnou)
 4. S námi proti nám (Vesmír je náš dvojí agent)
 5. Hádka mollového a durového počítače na palubě vesmírného korábu
 6. Vražda ve staré hvězdárně
 7. Kacířská anarchie je dokonalá terapie
 8. Za nebem
 9. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! (Ticho je smrt)
 10. Moribayassa
 11. Aleluja
 12. Matka Tereza & Faust
 13. Modré kouzlo
 14. Zabij mě, než zabiju já tebe (milostná)
 15. Včera v noci
 16. Soulož elektrické kytary s Emou Destinnovou
  VIDEO KLIPY:
 1. Máj (CD Virtu-ritual, Indies rec., 998)
 2. Snigger (CD God is Insane... Join Him!, Taga rec., 996)
 3. Věř nám (7" EP Caught Red-Handed, 995)
 4. Zimní varování (CD Crossfade, Malárie rec., 994)
  SPECIÁLNÍ BONUS:
Archív Insania - unikátní kolekce textů, obalů, faktů, legend a další mystiky!


Hrály vám tyto jiné formy života:
  [Poly (g, psychotenor) + Black Drum (d) + Klíma (b)]3 = 1N54N14 = INSANIA®

Na albu hostují tyto pozemské formy života:
  Hanka Nogolová - vocals (4,12)
Tubabu - West African rhythms (10)
Gabriellah - chorus (10)
Ema Destinová (16)

Nahráno: ve studiu Hacienda v létě 001 (1N54N14 dnů po Zatmění Měsíce)
Zvuk & mix: Frantik Musel & INSANIA
Mastering: Rick Plester for FTM International, Los Angeles, CA.
Hudba & slovo: INSANIA
Digitální zpracování videoklipů: R.E.Bell
Archív Insania: Roman Kapinus
Vydáno: Redblack, 001Díky všem, co jsou proti nám. Inspiruje nás to. INSANIA.

Po poslechu spalte! Podvratný materiál!
(Některé myšlenky na tomto albu jsou kvintesencí všeho zla!)


Čert ví, kdo vlastně jsme

Čert ví, kdo vlastně jsme, jestli nepocházíme z nějaké Zlé hvězdy, Nejsme snad parchanti přímo z pekla? Tak řekni, kdo vlastně jsme!! Co povstane ze zelektrizovaného popela mrtvého Jekylla a Hydea? Čert ví! Co vzniklo ze Satanova spermatu předtím, než ho sterilizovali? Čert ví! Kdo jsou synové ďáblových parchantů a kyber-zmijí? Čert ví! Co povstane z kopulace umírajícího počítače s čarodějnicí? Čert ví! Čert ví, kdo vlastně jsme, jestli nepocházíme z nějaké Zlé hvězdy, Nejsme snad parchanti přímo z pekla? Tak řekni, kdo vlastně jsme!! Vede stezka levé ruky nakonec ke smrti Slunce? Čert ví! Je má duše součástí spiknutí černých bohyň? Čert ví! Čert ví, kdo vlastně jsme, jestli nepocházíme z nějaké Zlé hvězdy, Nejsme snad parchanti přímo z pekla? Tak řekni, kdo vlastně jsme!!

Lunární kněžka a Sluneční král

Kanonizuj stíny, kanonizuj bolest Kanonizuj havrany a všechny, co zešíleli Kanonizuj temnotu, kanonizuj nenávist Kanonizuj SLunu, která určuje náš osud. Kanonizuj Satana a jeho nevíru, Reinkarnaci těch, co zemřeli žalem Kanonizuj démony - právě došlo ke spojení Lunární kněžky a Slunečního krále! Kanonizuj soumrak, kanonizuj noc Celý vesmír a jeho hvězdné světlo Kanonizuj černé díry - právě došlo ke spojení Lunární kněžky a Slunečního krále!

Rouhání je pro nás evergreen

(Zabuším na bránu pekelnou)

Zabuším na bránu pekelnou jako Gestapo Panenky Marie A celý peklo rázem bude na nohou z obavy, že je to boží razie Zabuším na bránu pekelnou jako četa militantních andělů Máme s Luciferem zálibu společnou - holdujem cynickému humoru Zabuším na bránu pekelnou, zabuším na bránu pekelnou A teprv až mi ji vztekle otevřou, tak dojde jim, že to byl jen malej žert, Že jsem to jenom já, že jsem to jenom já Zabuším na bránu nebeskou jak tajná policie z Inferna A celý nebe rázem strne obavou, že je to ďáblů trestná výprava Zabuším na bránu nebeskou jako legie všech rohatých Máme s Bohem zálibu společnou - moc rádi střílíme si z ostatních Zabuším na bránu nebeskou, zabuším na bránu nebeskou A teprv až mi ji vztekle otevřou, tak dojde jim, že to byl jen malej žert, Že jsem to jenom já, že jsem to jenom já Rouhání je pro nás evergreen a vhodnou relaxační technikou Rouhání je pro nás evergreen a taky romantickou mystikou Rouhání je pro nás evergreen, kacířství naší modlitbou Rouhání je pro nás evergreen, máme s Faustem modlitbu společnou Rouhání je pro nás evergreen, rouhání je pro nás evergreen A co je absurdní, je pro nás evergreen A absurdní je všechno kolem nás, všechno kolem nás...

S námi proti nám

(Vesmír je náš dvojí agent)

Bůh prý není s námi, ale Bůh je proti nám Bůh sám musí zvážit, co znamená být proti nám. Ďábel prý není s námi, ďábel je proti nám Ďábel sám musí zvážit, co znamená být proti nám. Bůh, ďábel jdou s námi proti nám Bůh a ďábel chvíli s námi, chvíli proti nám Bůh a ďábel spojili se proti nám. Měsíc je v noci s námi a ve dne je proti nám Měsíc si musí vybrat, jestli s námi nebo proti nám. Slunce je ve dne s námi a v noci je proti nám Slunce si musí vybrat, jestli s námi nebo proti nám. Slunce, Měsíc jdou s námi proti nám Slunce, Měsíc chvíli s námi, chvíli proti nám Slunce, Měsíc spojili se proti nám. Bůh a ďábel rázně jdou spolu proti nám A proti nám bez bázně štvou inferno i ráj Však vesmír je nám dvojím agentem Proto s námi jsou tím, že jsou proti nám. Vesmír je totiž s námi, vesmír není proti nám Vesmír sám zvážil, že je lepší být s námi, než proti nám. Kdo nevěří, je s námi, a kdo věří, je proti nám Každý sám musí zvážit, co znamená být proti nám.

Hádka mollového a durového počítače na palubě vesmírného korábu

instrumentální skladba

Vražda ve staré hvězdárně

(Náš svět je podsvětí)

Její tělo našli ve starý hvězdárně za městem Ruce měla svázaný tak jako by se modlila A hlavu jí spletená trnitá koruna zdobila Té noci prý měl úplněk nezvykle bledou tvář A naše vyděděnců hymna se do stran všech rozletí Nám ďábel rozdal boží odpustky, náš svět je podsvětí Její tělo našli ve starý hvězdárně za městem A nebyl na ní hezkej pohled, jak tam tiše ležela A zlatá hvězda pěticípá jí na krku visela Případ jak stvořenej pro sekci rituálních vražd A naše vyděděnců hymna se do stran všech rozletí Nám ďábel rozdal boží odpustky, náš svět je podsvětí Její tělo našli ve starý hvězdárně za městem Tu noc se tam sama hvězdy pozorovat vypravila Ta prostá dívka se však správci hvězdárny zalíbila Hltal okultní romány, byl psychopat a cvok A naše vyděděnců hymna se do stran všech rozletí Nám ďábel rozdal boží odpustky, náš svět je podsvětí

Kacířská anarchie je dokonalá terapie

Zeptal jsem se kněze v nedělní škole, zda mám poslechnout Ďábla či Boha, A ten stařec, jenž byl emeritním mágem, mi chladnokrevně odvětil: Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Zeptal jsem se svého psychoanalytika, jak se zbavit mé noční můry, A on řekl, že moje schizofrenie vyžaduje mimořádnou léčebnou metodu Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Tvoje svoboda je o něco větší pokaždé, když řekneš: Ne! Jsme kacířští anarchisté a říkáme: Ne! Zeptal jsem se své kartářky, zda se mám vydat doleva či doprava, A ta stará cikánská čarodějnice mi věštila, že můj život bude věčným bojem Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Zeptal jsem se sám sebe, jak získat svobodu A došlo mi rychle, že nejdřív se musím zbavit morálky stáda Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Tvoje svoboda je o něco větší pokaždé, když řekneš: Ne! Jsme kacířští anarchisté a říkáme: Ne! (Svět patří kacířům, nám, vulgárním kacířům.)

Za nebem

Večer se probouzím v černém těle havraním Sám pak letím výš než horské štíty dosahají Noční vítr mě hladí na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám. Když den si šeptá svoji píseň labutí Já s prvním stínem mávnu svou černou perutí Bledý měsíc mě zdraví na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám Rybí oko mě zdraví na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám A nebe se mi otvírá jako brána Ty víš, že za ním na tebe počkám až do rána A počkám třeba ještě tisíc let, dokud se Země nepustíš, pak se tu ke mně přidáš za nebem A poletíme spolu tam, kde nás nekonečnu odevzdám... V noci mi vesmír splývá s tím, co se mi zdá A ze snů zpět na Zem, pod nebe, je cesta zlá Proto k výškám teď mířím na své pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám. Večer se probouzím v černém těle havraním Sám pak letím výš než horské štíty dosahají Noční vítr mě hladí na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám.

Chaos! Oheň! Žár! Bouře!

(Ticho je smrt)

Joe byl z dobrý rodiny a tím to bylo dáno Jeho skvělej prospěch na školách naznačoval, Že o jeho skvělou budoucnost je řádně postaráno Tím větší rána pro matku, když nedostudoval. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! V semináři byl osvícen virtuálním mnichem A hráli spolu v kyberpunkovejch skupinách Ten Joea učil, že cesta dolů je cestou vzhůru A od tý doby jeho hvězda prudce klesala. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! V radikálním křídle řádu Katolických leseb Si Joe našel družku po všech směrech ideální A pořádali spolu festival okultních kapel, Co byl rozprášen komandem rychlýho nasazení. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! Náš je cíl, ať dál požár pálí nás a tmu a stín Náš je cíl, ať dál život se bouří v nás, to náš je cíl Náš je cíl, ať dál křik náš vraždí v nás ten klid a smrt. Ticho je smrt! Ticho je smrt! Ticho je smrt! Ticho je smrt!! Joe se na kyber-astrální alchymii vrhnul A někdo o tom tajný ochotně informoval Tak Joea lízli v plný parádě zrovna když doma Zakázaný pohanský symboly scannoval. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! Joe vyfásnul doživotí a tím to bylo dáno Však v kriminále vymyslel si dokonalou lest Bránou do novýho světa stal se mu provaz a židle A než z ní skočil dolů, pravil: dokonáno jest. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál!

Moribayassa

instrumentální skladba

Aleluja

Náš buď stín, co si světlo vzal a myšlenky, co plodí strach Aleluja, světlo najdeš vždy jen nebezpečně blízko ohně Náš buď den, co je albínem noci temné jako já Aleluja, temné jako fata morgana, co nosím v sobě Náš buď strach, který hřeje nás, i když je kvintesencí zla Aleluja, zlo ti může posvítit na cestu v noční době Naše buď cesta za světlem, co přináší nám nový svět Aleluja, nový svět, co je albínem toho, co s novým ránem skončí Zdrávas, Světlonoško snů, tvým znamením buď soví zpěv Aleluja, výkřik sovy, co zahání tmu světlem svých očí. Aleluja, a vzhůru za světlem, za světlem astrálním Aleluja, a vzhůru za světlem, za světlem neznámým Aleluja, a světlo je nám vším, co plyne kolem nás Aleluja, a světlo je teď vším, co obklopuje nás. Náš buď stín, co si světlo vzal a myšlenky, co plodí strach Aleluja, světlo najdeš vždy jen nebezpečně blízko ohně Náš buď strach, který hřeje nás, i když je kvintesencí zla Aleluja, zlo ti může posvítit na cestu v noční době

Matka Tereza & Faust

Já nevěřím A dýchat začínám Až s úderem klekání Cesta dolů je cestou vzhůru. Víra je můj osud Jsme hvězdy na obloze Můj život je obětí Cesta dolů je cestou vzhůru.

Modré kouzlo

Hvězdné světlo bdí nad tvou cestou, Cestou přes kořeny, které zvoní hranu Noční vzduch letního slunovratu se ti opírá do obličeje A stromy jsou zahaleny modrým tichým kouzlem Noční krajinou běžím do dálky Vím, že hvězdy jsou očima noci Noční krajinou letím do dálky Noc tě pozoruje svýma stříbrnýma očima Hvězdné světlo bdí nad tvou cestou Předvádí ti třpytivá kouzelná znamení Noc je možná nejlepší milenka, jakou znám Vždy má pro tebe plno mystických lží Noční krajinou běžím do dálky ... Hvězdné světlo bdí nad tvou cestou, Cestou přes kořeny, které zvoní hranu Noční vzduch letního slunovratu se ti opírá do obličeje A stromy jsou zahaleny modrým tichým kouzlem, modrým tichým kouzlem, ...

Zabij mě, než zabiju já tebe

(milostná)

Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, je to ideální způsob, jak se vzájemně sblížit Zabij mě, spousty nových přátel získáš tím, že je zabiješ Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, ale jestli se stydíš, můžu zabít já tebe Zabij mě, můžeme si tak báječně zkrátit dlouhou chvíli Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě! Zabij mě! Prosím, zabij mě! Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, něžně a tiše, uvidíš, že v tom najdeš zalíbení Zabij mě, nebo mě nechej zabít tebe, jinak mě smrtelně urazíš Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, zabíjej lidi, které miluješ, je to jen nevinná dětská hra Zabij mě, nebo ať ostatní zabijí tebe, je ostuda zůstat stranou Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě! Zabij mě! Prosím, zabij mě!

Včera v noci

Měli jste se na pozoru včera v noci, když jsem zapálil Satanovy knihy? Viděli jste to světlo včera v noci, když čarodějnice zapálily ten svůj věčný černý oheň? Dostali jste strach včera v noci, když jsem prohlásil, že Bůh lže? Dostali jste vztek včera v noci, když jsem prohlásil, že Satan a Bůh lžou? A tak jsem byl včera v noci zavražděn, a tak jsem byl zavražděn... A včera v noci mě Satan ukřižoval A včera v noci má duše zmizela A Satan s Bohem spolu tancovali a celou noc to slavili A včera v noci se oba radovali, že se mě konečně zbavili. Smáli jste se se mnou včera v noci, když jsem se vysmíval samolibosti Boha a Satana? Byla vaše sestra potěšena včera v noci, když jsem zesměšňoval jejich "zdravý" rozum? A tak jsem včera v noci zemřel, a tak jsem zemřel... A včera v noci mě Satan ukřižoval A včera v noci má duše zmizela A Satan s Bohem spolu tancovali a celou noc to slavili A včera v noci se oba radovali, že se mě konečně zbavili. A tak jsem se včera v noci smál, a tak jsem se smál...

Soulož elektrické kytary s Emou Destinnovou

instrumentální skladba
Copirate © Insania official Cyber-Space Home Page 019 INSANIA
TOPlist