V pořadí již třetí ocenění alba "Rock'n'Freud"!

Za své šesté řadové album Rock'n'Freud získala INSANIA dvě první místa, a sice v kategoriích Hard'n'heavy (Anděl) a Album roku (Břitva). Dalšího vysokého řádu se skupina a její fanoušci právě dočkali v podobě vydání tohoto výjimečného opusu na klasické vinylové desce!
A budiž tma! Gramodeska právě spatřila tmu světa ve striktně limitované, zlatými čísly ručně a s láskou číslované, luxusní pětisetkusové edici, která se jedné hvězdné noci navěky rozebere, aniž by se kdy uvažovalo o dolisu. Černá deska letos slaví 60 let a snad i proto vychází aktuální album na bílém mléčném vinylu. Jedná se o první vydavatelský počin Magick Disk Musick, nového domácího labelu, který je stále v sedmém pekle z faktu, že mu kapela požehnala tento ďábelský vydavatelský debut.
Drážky vinylu jsou pořádně zdrsněné brutálně metalovým zvukem, oproti minulosti dostaly větší prostor úderné, těžké klávesy a originální, nakonec výhradně české, skvělé texty. Kovová atmosféra, nonkonformní projev, hard core / punk, jak jej od nikoho dalšího neznáte.
Maximálně provokující a zároveň nejkrásnější obal v historii kapely, vnitřní plnobarevná kapsa a na ní mj. Sigmund Freud na raritních, dosud nezveřejněných záběrech bezprostředně po své smrti.
To všechno za pár přízemních korun přes Magick Disk Musick, kde lze poptat i starší vinylová vydání Insanie a jiné.
Berry & Vinyl Disk Musick [e-zine], váš kurýr vinylových zpráv
Copirate © Insania official Cyber-Space Home Page 019 INSANIA
TOPlist