1N54N14

Provedeme tě naším webovým rájem i peklem!

GRRRotesky

[ CD/LP/MC ]

GRRRotesky
Sestava:Poly - v/g, BlackDrum - d, Klíma - b, Tudy - k
Rec/mix/master:Stan Valášek, studio Šopa, září 021
Produkce:Tom Robotom
Předprodukční aranže:Tudy & Poly
Hudba:INSANIA
Texty:Poly
Artwork:DNT2
Hosté:Lori (Testosteron, Hvízdání)
Vydal:Smile Music, roku 022
CD: digipack s 16stránkovým bookletem, LP: limitovaná edice na červeném vinylu + edice na černém vinylu, MC

Vytěsňuju

Jak Hitler do Varšavy, jak do Bejrútu ledek, jak když na tvoje dveře klepe Jehovův svědek. Tak se mi do hlavy cpou kecy a hovadiny a k tomu bonus: z Hradu jedovatý sliny. To všechno vytěsňuju, to jsou mý trumfy v ruce, to všechno vytěsňuju, to je má evoluce. To všechno vytěsňuju a každej prasečí hnůj pro spásu tvojí duše tohle všechno vytěsňuj. Ó la lá, kouzelný slůvko není Dík, ale Trhni si, to je jistý. Ó la lá, a moje duše, srdce, karma, všechno je sněhobíle čistý. Důkladně vytěsňuju všechno, co nemá smysl, udržet zdravej rozum, uchovat zdravou mysl. Poctivě vytěsňuju, co by mi hnulo žlučí, je to můj recept na klidnou a čistou duši. To všechno vytěsňuju, falešný hry na city. To všechno vytěsňuju, viry a parazity. To všechno vytěsňuju a každej prasečí hnůj pro spásu tvojí duše tohle všechno vytěsňuj. Jako tma do Egypta, kněz do veřejnýho domu, jezuita do knihovny, al-Káida do Pentagonu, tak se mi do hlavy cpou kecy a pičoviny, nepřítel člověka je člověk a jeho činy. To všechno vytěsňuju, to jsou mý trumfy v ruce, to všechno vytěsňuju, to je má evoluce. To všechno vytěsňuju a každej prasečí hnůj pro spásu tvojí duše tohle všechno vytěsňuj. Ó la lá, jsem Jericho a tyhle trouby ke mně nedotroubí, to je jistý. Ó la lá, a moje duše, srdce, karma, všechno je sněhobíle čistý.

Narvi svůj testosteron jinam

Narvi svůj testosteron jinam, jestli máš kam, narvi ho tam. a bude nám všem líp, pokud si svou munici vystřílíš stranou a sám. Narvi svůj testosteron jinam, vraž ho tam, kde o něj někdo bude stát, buď té lásky a dobroty, narvi ho tam, kde nebude nikoho… obtěžovat. Narvi svůj testosteron jinam, zkus ho vrazit někam, kde mu bude fajn. Jistě znáš místo, kde je o něj velkej zájem – naper ho tam, naper ho tam. Narvi svůj testosteron jinam, na tomhle mejdanu jsi nezvanej host. I bez tebe tu totiž máme svých problémů víc než dost. Tak běž ho prostě vrazit jinam. Narvi to tam, jo, narvi to tam. Ale užij si to stranou a sám. Napumpuj svůj testosteron jinam. Narvi ho tam, kde mu bude fajn. Ať je to win-win, všem nám bude líp. Napumpuj svůj testosteron jinam. A dej do toho lásku a slunce a mír. Narvi svůj testosteron jinam, jestli máš kam, narvi ho tam. A bude nám všem líp, když upustíš páru někde v tichosti, s pokorou a sám. Narvi svůj testosteron jinam, najdi mu skrytej kout, kde nikoho neurazí, znám týpka, co se cítí jako velkej chlap, teprv až někomu jednu vrazí Narvi svůj testosteron jinam, hlavně bezbolestně a čistě. Prudíš rychle, prudíš dobře, ale bohužel na blbým místě. Narvi svůj testosteron jinam, pro mě za mě pro něj třeba postav chrám. Najdi pro něj svatý místo a všechen ho narvi tam, narvi ho tam, narvi ho tam. Narvi svůj testosteron jinam, jenom ať je to ve službách míru. Ať je to win win, vyšli ho jako posla lásky do nekonečna, do vesmíru. Narvi svůj testosteron jinam, vraž ho tam, kde o něj někdo bude stát, buď té lásky a dobroty, narvi ho tam, kde nebude nikoho… srát.

Haka starýho Nicka

Nick viděl rudě, měl mizernej den, ve flašce nezbyl ani hlt a dostal chuť jen tak zničit někomu život, ten jeho totiž dávno stál za prd. I zlo má svůj tanec haka haka, v kterým se hned uvidí kdo s koho a kdybych nestál před sochou madony, nebál bych se říct, že starej Nick ještě neřek poslední slovo. Slovo! Poslední slovo! A haka haka, kdo s koho! Poslední slovo! Poslední haka haka. Nenávist Nicka pálí jak sicilský slunce v horkej letní den a vztek, bože můj, to je munice, kterou ze sebe musí poslat ven. I Nick má svůj tanec haka haka, v kterým uz nemá co ztratit a kdybych nestál před sochou madony, nebál bych se říct, že starej Nick má v plánu světu všechno vrátit. Je mnoho cest, kudy vztek poslat ven. A Nick si vybral tuhle, Nick vidí rudě. To byla jeho haka starýho Nicka a pak zmáčkl spoušť a znovu, bral to jako kdo s koho zas mizernej den, musí to ven, Nick musel mít poslední slovo.

Ses ztrapnil

Trapností spasíš svět. Denně se ztrapňuj namísto modliteb. Tím víc se očistíš, čím víc se ztrapníš. Kdo je trapnej, je svatej a o tomhle to je. A o tomhle to celý je, jako mesiáš na sebe vezmi všechnu trapnost světa. Už jako nejrychlejší spermie ses ztrapnil, na to nikdo nemá, to nikdo nepřebije. Buď trapnej, buď trapnej, o tomhle to celý je, aby ses ztrapnil tak jako já, jako on, jako bůh, ty to dáš, na to máš. Buď trapnej, buď trapnej, o tomhle to celý je, tohle je tvůj boj, můj boj, boj nás všech, ber to jako boj, jsi mesiáš. Ses ztrapnil, udělals dojem, kámo, jeď si v klidu svoji lajnu, něco jako James Bond, jenže trapnej, o to líp, o tomhle to je. A o tomhle to celý je, od chytráků si nenech radit, ses toho nebál, proto jsi nejdál. Když nejsi trapnej, to není oukej. Koukej se ztrapnit, nemáš co ztratit. A o tomhle to celý je, o tom je život, jsi orel za letu, smečka ať si dole štěká, to tebe nevyleká, jsi maják za noci, světlo, abys nás spasil, ses ztrapnil.

Jedeme peklo

Bliky-blik, hlavou blikanec, tvá bestie musí ven, cinky-link, vesele ti cinká messer s boxerem. Šmiky-šmik, soráč, kámo, rudá je barva vášně, chytni život pevně pod krkem, aby tě bral vážně. Hopsasa, teď jedeme peklo, jedeme spálenou zem, hejsasa, temně radují se messer s boxerem. Když vyceníš zuby, můžeš o nějaký přijít, je důležitý se neposrat, není důležitý přežít. Jedeme peklo, zlý a surový. Máš komu věřit? Velký kulový. Jedeme oheň v plný palbě často. To je splynutí duší z nuly na sto. Bang-bang-bang, tak šíří víru revolverem náš gang, najdi pět rozdílů mezi dobrem a zlem. Život a smrt, to je stejná pakáž, stejnej očistec, jestli na tebe něco zkusí, je to jejich věc. Šplouchy šplou, chlast proudí dovnitř a krev proudí ven, jupí jou, tak slaví život messer s boxerem. Vydat se cestou světla je těžší, než se zdá, když jediná práce, co je k mání, je ta špinavá.

Placatej svět

Že Země běhá kolem Slunce, to je proti logice. Nevím jak vy, ale já nepocházím z opice. I ty máš místo na zemi, co je placatá i ty máš právo být vesmíru střed. Máš na to vysokou školu života, tak to dává smysl. Tak sedej, plujem na okraj světa, žádný strachy, je tam zábradlí, to kvůli bezpečnosti, jinak bychom přepadli. Na všechno jsou důkazy. Vzali jsme jim jejich placatej svět a teď ho chtějí zpět, a to hned, teď hned. Vzali jsme jim starej dobrej placatej svět, ten, co dává smysl, vesmíru střed. Že Země běhá kolem Slunce, to je proti logice. Nevím jak vy, ale já nepocházím z opice. Pán tvorstva nepochází z opice, pán tvorstva je vesmíru střed. Kulatej svět, to je proti logice, na všechno jsou důkazy. Vesmíru střed, to není středověk, vesmíru střed, to není středověk, kulatá je fejk, to je proti logice. Na všechno jsou důkazy. I ty máš místo na zemi, co je placatá, i ty máš právo být vesmíru střed. Máš na to vysokou školu života, tak to dává smysl. Nasyp to do mě

Tvý srdce netluče v tobě, to se pleteš, tvý srdce tluče tebe, jako psa, a neutečeš. Cítí krev, nezmůžeš nic, nasyp to do mě, jen víc. Tvý srdce si šlehlo speed, chce rychle bušit, tvý srdce pádí v káře bez brzd a chce ji zrušit. Dokud tě srdce má proč bít, dokud tě drtí, jde žít. Aby z tebe tvý srdce nevytlouklo duši, dej mu druhý, ať vzájemně do sebe buší. Než začnou padat první rány, obvazy měj nachystány. Bum bum, zhluboka dýchej, bum bum, každej úder výhrůžně tichej. Dokud tě tvý srdce má důvod bít, dokud tě drtí, jde žít.

Bomba v kabaretu

Kdokoli tě má právo sejmout. Oukej. Jako karty. Co jsou rozdaný tak, abys měl malér. Abys byl ze hry ven. Kennedyho poslal ze hry Oswald a Oswalda poslal ze hry Jack Ruby a kdo mu dal noty, to si Ruby vzal do hrobu s sebou. Mír s tebou. Všechno, co uděláš, všechno, cos chtěl, tohle všechno se ti sečte, je to přísný, ale fér, oukej, buď si jistej, že za vše sklidíš jen a pouze spravedlivej hněv, nic víc. Všechno, co uděláš, je to hustý, ale jistý, je to smutný, ale nutný, přísný, ale fér, oukej, za tohle všechno přijmeš trest od těch, co měli dost rozumu na to, aby nedělali nic. Kdokoli tě má právo sejmout. Oukej. Je to smutný. Tak si pohlídej, ať to má velkej styl, to je nutný. V kabaretu nakonec vždycky bouchne bomba, na jevišti každej štěk zaplatíš draze, lid se bude bavit, ty budeš trpět, aby svět byl v rovnováze. Nebesa chtějí, abys trpěl. Oukej. Nekonečně. Kdo trpí naposled, trpí nejlíp, ty budeš trpět věčně.

Buď jako buddha

Až poletí kulka planoucí jako meteor, buď jako buddha. Až políbí vášnivě tvůj srdeční sval, buď jako buddha. Až bude chtít do tebe jako milující tvor, buď jako buddha. Až ji jako při milostném aktu pustíš dál, buď jako buddha. Ref. B jako buddha, buď jako buddha, až políbí kulka tvůj srdeční sval. B jako buddha, buď jako buddha, otevři jí srdce a pozvi ji dál. Až Bůh pošle svůj A tým, aby tě štval jako zvíře, buď jako buddha. Až se po tvých stopách pustí jako vzteklé hyeny, buď jako buddha. Až tě jejich smečka vyčenichá v každé díře, buď jako buddha. Až ti budou rvát ze země kořeny, kořeny, buď jako buddha. Alt. ref.: Á, jako jako, když všechno je jako, tak ty buď jako buddha, jako smějící se buddha.

Neber si to osobně

Naše duše spadly z nebe, dopadly na tvrdou zem a sejmulo to mě i tebe, pro výstrahu všem. Naše duše budou mlčet jako v kostele, ale líp, Naše láska bude bolet jako na mučidlech, ale víc. A to chceš! To chceš! Akorát o tom ještě nevíš. Neber si to osobně, sejme to tebe i mě, tak to vždy bylo, tak to je. A jestlis to chtěl jinak, tak sorry. A neber si to osobně, sejme to tebe i mě jako uragán, jako tsunami. A jestlis to chtěl jinak, tak sorry. Naše duše budou sténat jako v okovech, ale líp, naše srdce budou do sebe bušit jako v ringu, ale víc. Naše duše roní slzy na špatném hrobě bohužel, Naše láska brzy shoří na špatné hranici na popel. Co nám zůstalo, to shoří a co neshoří, to bolí. Kdo krvácí, ten ještě žije, tak to vždy bylo.

Víc než platonicky

Nebylo to pro štěstí, když jsi mu naplivala do tváře, nebyl to typ, kterej v holce budí touhu jednat lidsky. Když se tedy ptáš na moji slabost pro krvavé scénáře, jsou chlápci, které stojí za to nenávidět víc než platonicky. Tisíckrát je lepší znát toho, s kým jdeš k ránu spát. Nebesa tě učí trpět, abys mohla ronit slzy vzteku, nebesa ti vedou ruku, abys sáhla vedle jako vždycky. Nebesa tě učí nenávidět přiměřeně tvému věku, nechtěj nasrat holku, která nenávidí víc než platonicky. Tvoje srdce buší proti tobě. Vždycky! Učí tě tím nenávidět víc než platonicky.

Hvízdání

Ne každý světlo ve tmě září pro tebe, některej oheň hoří proto, aby bolel. Jsou rány, který schytáš z vlastního hnízda, to se stává, když kukačku vysedí orel. Ne každej oheň je tu, aby tě hřál, k některým nesedej v noci, ani ve dne. Znáš dobře toho, kdo ten tvůj rozdělal? Tys měl vždycky dar sáhnout vedle. Ne každej oheň bývá světlem domova, noty tvý písně jsou odlitý z olova. Tvý noty zní ze tmy na poplach, dál ti je hvízdá střelnej prach. Dál slyšíš hvízdání, dál slyšíš hvízdání. To hvízdá na poplach... střelnej prach. Ne každý světlo ve tmě září pro tebe, ne každá cesta tě dovede k cíli. Noční dravec poslal výkřik do nebe, ze tmy to zahvízdá v nejhorší chvíli. Ne každej oheň je tu, aby tě hřál, znáš dobře toho, s kým sis začal? Znáš dobře toho, kdo oheň rozdělal? Jsou hranice, u kterých čeká sup i šakal. Ne každej oheň je z rukou přítele, ne každou duši ti poslali andělé. Tvý noty zní ze tmy na poplach, dál ti je hvízdá střelnej prach.

GRRRotesque

[ CD/LP/MC ]

GRRRotesque
Line-up:Poly - v/g, BlackDrum - d, Klíma - b, Tudy - k
Rec/mix/master:Stan Valášek, studio Šopa, September 021
Production:Tom Robotom
Preproduction:Tudy & Poly
Music:INSANIA
Lyrics:Poly
Artwork:DNT2
Guests:Lori (Testosterone, Whistling)
Released by:Smile Music, 022
CD: digipack with 16-page booklet; LP: limited red vinyl release + black vinyl repase; MC

Push It Out

Like Hitler to Warsaw, like ammonium nitrate to Beirut Like a Jehovah's Witness knocking on your door The same way bullshit is getting into my head And an added bonus: a poisonous spittle from the Castle I'm pushing it all out, that's my trump card I'm pushing it all out, it's my evolution I'm pushing it all out, all the pig manure For the salvation of your soul, push it all out. Oh la la, the magic word isn't Thank you, but Fuck you, that's for sure Oh la la, and my soul, heart, karma, everything is snow-white clean. I thoroughly expel everything that doesn't make sense To save my sanity, to keep my mind sane I'm honestly pushing out what would stir my bile It's my recipe to keep a calm and pure soul I'm pushing it all out, the fake playing on feelings I'm pushing it all out, the viruses and parasites I'm pushing it all out, and every pig manure for the salvation of your soul, push it all out. Like darkness to Egypt, like a priest to a whorehouse Like fire to a library, like al-Qaeda to the Pentagon The same way bullshit is getting into my head The arch enemy of man is man and his doings I'm pushing it all out, that's my trump card I'm pushing it all out, it's my evolution I'm pushing it all out, all the pig manure For the salvation of your soul, push it all out. Oh la la, I'm Jericho and these trumpets won't get to me, that's for sure Oh la la, and my soul, heart, karma, everything is snow-white clean.

Put Your Testosterone Somewhere Else

Put your testosterone somewhere else, if you have a place like that, put it there And all we'll be better off if you shoot out your ammunition aside and alone Put your testosterone somewhere else, put it where someone will want it Be so kind to put it where it won't bother anyone. Put your testosterone somewhere else, try to shove it somewhere where it'll feel good Surely you know a place where it's in high demand – put it there, put it there Put your testosterone somewhere else, you're an uninvited guest at this party We've got more than enough problems even without you. So just put it somewhere else. Put it there, yeah, put it there. But enjoy it aside and alone Put your testosterone somewhere else. Put it where it'll feel good Make it a win-win, all we'll be better off Put your testosterone somewhere else. And put love and sunshine and peace in it. Put your testosterone somewhere else, if you have a place like that, put it there And all we'll be better off if you blow off your steam quietly, humbly and alone Put your testosterone somewhere else, find a hidden corner where it won't offend anyone I know a dude who feels like a big man only when he punches somebody. Put your testosterone somewhere else, painlessly and cleanly You're good in making troubles, but unfortunately this is a wrong place Put your testosterone somewhere else, build a temple for it if you like Find a holy place for it and put it all in there, put it there, put it there. Put your testosterone somewhere else, just put it at service of peace Let it be a win win, send it out as a messenger of love to infinity, to the universe Put your testosterone somewhere else, put it where someone will want it Be so kind to put it where it won't get on our fucking nerve.

Old Nick’s Haka

Nick saw red, had a crappy day, not a sip left in the bottle And he felt like ruining someone's life, because his life sucked Evil has a haka dance in which you can see who's gonna take out who And if I wasn’t standing in front of the Madonna statue I wouldn't be afraid to say that old Nick has not said his final word. The word! The final word! And haka haka, who's gonna take out who! The final word! The last haka dance. Hatred burns Nick like the Sicilian sun on a hot summer day and anger, my God, that's the ammunition he has to send out from him Even Nick has his haka dance in which he has nothing to lose And if I wasn’t standing in front of the Madonna statue I wouldn't be afraid to say that old Nick plans to give it all back to the world. There are many ways to send anger out And Nick chose this one, Nick sees red That was old Nick's haka and then he pulled the trigger And again, it was like who's gonna take out who another crappy day, it had to go out Nick had to say his final word.

Make a Fool of Yourself

You'll save the world by blunders. Make a fool of yourself daily instead of praying The more you purify yourself, the more you embarrass yourself. He who makes fool of oneself is a saint, and that's what it's all about And that's what it's all about, have the weight of the blunders of the entire world on you You were awkward as early as the fastest sperm, no one can beat that. Make a fool of yourself, that's what it's all about Like me, like him, like God, you can do it. Make a fool of yourself, that's what it's all about, this is your fight My fight, fight of all of us, take it as a fight, you're the messiah. You made a fool of yourself, you made an impression, buddy, do it your way Kind of like James Bond, only awkward, but all the better, that's what it's about And that's what it's all about, don't take advice from the wise guys You weren't afraid to make a fool of yourself, that's why you're a winner If you're not awkward, it's not okay. Make a fool of yourself , you've got nothing to lose. That's what life's all about, you're a flying eagle, let the pack below bark at you You're a beacon in the night, a light, you saved us by making fool of yourself.

We Make Our Way to Hell

Flash’n’flash in your head, your beast must come out Clink’n’clink, your knife and knuckle duster jingling merrily Cut’n’cut, sorry, mate, red's the colour of passion Grab life by the throat and make it take you seriously. Skip’n’skip, we make our way to hell across a scorched ground, La la lah, your knife and knuckle duster rejoicing darkly If you bare your teeth you might lose some It's important not to shit your pants, it's not important to survive. We make our way to hell, bad and brutal Is there someone to trust? Bugger all We make our way to fire in full blast Like soul brothers from zero to a hundred. Bang-bang-bang, our faith is spread by our gang With a gun, find five differences between good and evil Both life and death... the same riffraff If they try anything on you, it's their business. Splash’n’splash, booze going in and blood going out Yay yay yay, knife and knuckle duster celebrating life Walking down the path of light is harder than it looks, when the only available job is the dirty one.

Flat World

The Earth orbiting the Sun is against all logic I don't know about you, but I don't come from a monkey. You too have your place on the Earth that's flat You too have the right to be the centre of the universe You’ve studied the school of life So it makes sense. Welcome on board, let's sail to the edge of the world Don't worry, there's a railing there As a safety measure, otherwise we'd fall over We’ve got lots of proofs. We took their flat world away from them And now they want it back, now and at once We took their flat world away from them The one that makes sense, the centre of the universe. The Earth orbiting the Sun is against all logic I don't know about you, but I don't come from a monkey. The supreme being of all creatures does not come from a monkey The supreme being of all creatures is the centre of the universe A round world, that's against logic We’ve got lots of proofs. The centre of the universe, that's not Middle Ages Round world is a fake, it's against logic We’ve got lots of proofs. You too have your place on the Earth that's flat You too have the right to be the centre of the universe You’ve studied the school of life So it makes sense.

Beat Me Up

Your heart's not beating inside you, you're wrong Your heart’s beating you like a dog, and you can't escape It smells blood, you can't do anything with it, beat me up, go ahead. Your heart sniffed speed, it wants to beat fast Your heart's dashing in a clunker with no brakes and it wants to demolish it As long as your heart has something to beat, as long as it's crushing you, life is easy. So that your heart doesn't beat the soul out of you Give it a second heart and let them beat each other Before it comes to first blows Have your bandages and stitching ready. Boom boom, breathe deep boom boom, every hit threateningly silent As long as your heart has a reason to beat As long as it's crushing you, life is easy.

A Bomb in the Cabaret

Anyone has the right to cut you. Okay. Like a deck of playing cards That are dealt to get you in trouble. To take you out of the game Kennedy was taken out of the game by Oswald And Oswald was taken out of the game by Jack Ruby And whoever gave him the job, Ruby took it with him to grave. Peace be with you. Anything you do, anything you want, It's all added up, it's strict but fair Okay, for all of this you will gain only righteous wrath, nothing more Everything you do, it's sad but necessary, strict but fair Okay, for all of this you’ll receive a fair punishment from those Who had enough sense to do nothing. Anyone has the right to take you out. Okay. It's sad So make sure it's big style, that's what it takes A bomb always goes off in a cabaret On stage you'll pay dearly for every second-rate role Audience will have fun and you'll suffer To keep the world in balance. Heaven wants you to suffer. Okay. Endlessly. He who suffers last suffers best, you will suffer forever.

Be Like a Buddha

When the bullet is flying like a meteor, be like a Buddha When it kisses your heart muscle passionately, be like a Buddha When it wants to enter you like a loving creature, be like a Buddha When you let it in as if in the act of love, be like a Buddha, be like a Buddha. B like a Buddha, be like a Buddha when the bullet kisses your heart B is for Buddha, be like a Buddha, open your heart and let it in. When God sends his A-team to chase you like an animal, be like a Buddha When they follow your footsteps like rabid hyenas, be like a Buddha When their pack sniffs you out in every hole, be like a Buddha When they tear your roots out of the ground, be like a Buddha, be like a Buddha. Aaa, like like, when everything is like You be like a Buddha, like a laughing Buddha.

Don't Take it Personally

Our souls have fallen from the sky, they hit the hard ground And it took me and you down as a warning for everyone else. Our souls will be silent like in a church, but better Our love will hurt like an instrument of torture, but more. And that's what you want! That's what you want! Except that you don't know it yet. And don't take it personally, it'll take you and me out That's the way it's always been, that's the way it is And if you wanted it any other way, I'm sorry. Don't take it personally, it'll take you and me out Like a hurricane, like a tsunami And if you wanted it a different way, I'm sorry. Our souls will moan like in irons, but better Our hearts will beat each other like in a boxing ring, but more. Our souls will shed tears on a wrong grave, unfortunately Our love will soon burn to ashes on a wrong pyre. What's left will burn and what doesn't burn hurts He who bleeds still lives, that's the way it's always been.

More than Platonic Hate

It wasn't for luck when you spat in his face He wasn't the type of guy to teach a girl tender manners So if you're asking about my fondness for gory scenarios There are guys worth hating more than in a platonic way. You’d better know who you're going to bed with at the end of the night. Heaven teaches you to suffer so you could shed tears of rage Heaven guides your hand to make a wrong decision like always Heaven teaches you to hate according to your age Don't piss off a girl who can hate more than in a platonic way. Your heart beats against you. Always! It teaches you to hate more than in a platonic way.

Whistling

Not every light in the darkness shines for you Some fires burn to hurt There are blows you get from your own nest That's what happens when eagle hatches out a cuckoo. Not every fire is there to keep you warm Don't sit down by every fire you find Do you know the man who lighted it? You've always had the gift to choose a bad one. Not every fire is the light of home The notes of your song are cast in lead Your notes sing from the darkness to alarm And gunpowder whistles them on for you. You still hear the whistling, you still hear the whistling It’s gunpowder whistling to alarm you. Not every light in the darkness shines for you Not every path will lead you to your destination The night predator has sent a cry to the sky Out of the darkness it whistles at the worst time. Not every fire is there to keep you warm Do you know the one you got mixed up with? Do you know well the one who lighted your fire? There are boundaries where vulture and jackal are waiting. Not every fire comes from hands of a friend Not every soul is sent to you by angels Your notes sing from the darkness to alarm And gunpowder whistles them on for you.

Kontakty

Zastoupení skupiny:
Kontra Production
Štěpánka Kubíčková
+420 774 486 659

Kup si nás!

Sleduj nás!