1N54N14

Provedeme tě naším webovým rájem i peklem!

Na počátku byl spam (Příběhy o zradě)

[ CD/LP ]

Na počátku byl spam
 1. Nebe a Nietzsche
 2. Joe si nepohlídal záda
 3. Ať kypí žluč
 4. Chyby, co stihneš jen jedenkrát
 5. Mezi námi přeskočila jiskra
 6. Co zní temně, musí ze mě
 7. Mokré sny o smrti
 8. Celestýna si pořídila otlučenej revolver
 9. Stvořitel má tvůrčí krizi
 10. Polibky nože
 11. Bohové jdou k lidem
 12. We are the Losers
 13. Remixy
 14. Bohové jdou k lidem (Sweet Eighties Mix), rmxd by Jan "Drumanoid" Vozáry
 15. Celestýna Crashed, rmxd by Bodyia
 16. Nebe a Nietzsche, rmxd by Vladivojna La Chia
 17. Mezi námi přeskočila jiskra, rmxd by Jan P. Muchowv
 18. Ať shoří v pekle (Heaven Mix), rmxd by Midi Lidi
 19. Bonus na LP
 20. Letíme dál - nový underground 017
Sestava:Poly /v,g + BlackDrum /d + Klíma /b + Tudy /k = 1N54N14
Rec / mix / master:Stan Valášek, studio Šopa, březen 017
ProdukceTom Robotom
Předprodukční aranže:Tudy & Poly
Hudba:INSANIA
Texty:Poly
Artwork:DNT2
Hosté:Vladivojna La Chia (Mokré sny o smrti)
Vydáno:X Production / Redblack, roku 017 (CD)
Magick Disk Musick, roku 017 (LP)
LP vyšlo na transparentním červeném vinylu s barevnými etiketami jako limitovaná, ručně číslovaná sběratelská edice.
Obsahuje unikátní, po jednom kuse laserem vyřezávané sprejerské šablony o rozměrech 30 x 30 cm, plakát formátu A2 a jako bonus track skladbu "Letíme dál - nový underground 017", která byla nově nahrána pouze a jen pro toto vinylové vydání.

Nebe a Nietzsche

V nebi je šmíra, tak pravil Nietzsche a já dodám, že je plné kýče. Přesto, doufám, se naše duše prolnou a proniknem tam nenásilnou formou. Žádnej z nás nejevil sklony k násilí, i my chtěli něco, v co bychom věřili, tak jsme uvěřili ve střelné zbraně, tím byl moment překvapení na naší straně. Zbyli jsme venku sami a jediní, museli se prostřílet jako bratři Mašíni, sorry, ale nechtěli nás pustit mezi sebe a to je důvod, proč muselo chcípnout nebe! Chcíplo nebe, už je to jasný všem, na počátku bylo slovo, na konci je spam, co je o ničem – a my v něj tajně věřili, tím jsme ho zničili, tím jsme nebe zabili. Chcíplo nebe, došly mu síly, ironií osudu, že v tuhle svatou chvíli, jsme v cíli, zlato, jak jsme si to slíbili, my jsme nebe zabili tím, že jsme v něj věřili. Otče, odpusť, je mi trapně vůči tobě, ale nebe už má po záruční době. Kéž bych býval dušičkou vzornou, co všechno řeší nenásilnou formou. Sotva se andělé vyvinuli v děloze a sepjali ruce ve fetální poloze, začali bohulibě koketovat se smrtí, kdo hledí dlouho do propasti, toho propast pohltí. Hrubým násilím pronikneš do nebe, poslední kulku si schovej pro sebe, jeden anděl padl, měl zlomené křídlo, bratříčku, to nic, to jenom nebe chcíplo.

Joe si nepohlídal záda

Joe si nepohlídal záda, dosud totiž nepoznal, jak chutná zrada, zmije počká ráda, až na ni dojde řada. Joe si nepohlídal záda, spoléhal totiž na svého kamaráda, Jenže zbraní kamarádů je zrada a kamarád měl charakter hada. Joe měl trpělivou duši, co byla sudem se střelným prachem, Joe měl za přítele hada, co pod tím sudem zažehl plamen. Každej má svůj soukromej Mnichov, někdo si po něm ustřelí hlavu a někoho pak přibijou na kříž a někoho jen předhodí davu. Joe se chtěl smířit s Bohem, to chtěl, Bůh ho však zradil zas činem i slovem, činem i slovem, a tak vzal kámen a amen. Víš, že ponížit je víc, ponížit je víc než zabít, víc než zabít, ale když chceš ublížit, musíš zradit. Vem kámen a amen. Běž po ostré hraně, po ostré hraně a až z ní sletíš, potkáme se tam na druhé straně, ostrej styl do konce sil.

Ať kypí žluč

Kdo provokuje rád, ten je vždycky v právu, mám v plánu servírovat krutě silnou kávu, člověk má přijímat urážky s povděkem, kolik lidí nasereš, tolikrát jsi člověkem. Hejty nasbírají vždycky nejvíc lajků, neboj se přitvrdit, bude to v cajku, nikdo nechce žádnou pravdu, jen lajkovanou lež, tak měj se, jak chceš a sdílej! Provokuju rád a tlačím na pilu, to patří ke zdravému životnímu stylu, humor nemá být laskavej, má hnout se žlučí a čím je lepší, tím víc lidí vytočí. Ať kypí žluč, vaří krev a rezonuje vztek a řev. Ať kypí žluč, vaří krev, já bych se toho nebál. Vysírám rád a je to na mně doufám znát, vysírám rád a je to znát. Nezbytné je prudit v první linii, vysírám, tedy žiji, zážitek nemusí být příjemnej, hlavně když bolí, otevřené rány masíruj solí. Humor nemá být laskavej, má ti hnout se žlučí a čím je lepší, tím víc lidí vytočí, nikdo nechce žádný moudra, jen lajkovanou lež, tak měj se, jak chceš.

Chyby, co stihneš jen jedenkrát

Prý aby její frajer dostal vztek, ta mrcha vtiskla mu francouzský polibek. Voněl absintem, čisté k čistému, bohužel ucítil také chuť arsenu. Její oheň ho měl varovat, chybami se učíš dokola chybovat, láska je věčná, to mu šeptala, tahle však skončila dřív, než začala. Koho najdou bradou nahoru, těžko ocení tenhle styl humoru, ať je to arsen nebo kus olova, jsou chyby, které hoši opakují dokola, poslední světlo, co viděl, byl oheň a výstřel, stejnej oheň, kterým ho předtím rozpálila doběla. Prý aby její frajer dostal vztek, ta mrcha vtiskla mu francouzský polibek a měl z ní dojem, že je o co stát, udělal chybu, že se přestal ovládat. Chlápkovi, co tam s ní byl, se tenhle flirt nelíbil, láska je věčná, jsme si mysleli, někdy však trvá pouhé dva výstřely. Jsou noci, kdy věci mají rychlý spád, jsou chyby, co stihneš udělat jen jedenkrát, její srdce do jeho hrudi bušilo, jako boxer, až ho dočista zabilo. Její oheň ho měl varovat, chybami se člověk učí dokola chybovat, láska je věčná, ale bestie, její dějiny píše, kdo přežije.

Mezi námi přeskočila jiskra

Mezi námi přeskočila jiskra, a tys povýšil podraz na uměleckej směr, mám karmu čistou jako použitej hajzlpapír, ale taky rovnej charakter. Joe řek´ stranou: Postarej se o něj, a myslím tím „postarej“, doufám, že si rozumíme, Bůh je mi svědkem, ten účet vyrovnáme beze svědků, jinak to neumíme. V jakým znamení ses narodil, je fuk; hraje roli, v jakým znamení´s mě podrazil, mezi námi přeskočila jiskra, kámo, ale už je pryč: tys ji poplival a uhasil. Sám ti udělám naposledy křížek na čelo, a chci, aby to hodně bolelo. Žádný ohledy dál mít nehodlám, mezi námi to skončilo a teď je nutný, aby to bolelo, bolelo, aby to hodně bolelo. Mezi námi přeskočila jiskra, a jaký by to bylo, kdyby…, to už se nedovíme, v lebce mi krouží bojová rasa nočních můr, až je vypustíme, tak se spolu rozloučíme. Mezi námi přeskočila jiskra, a mezi námi dvěma, tys ji poplival a uhasil, v srdci mi hlodá vztek zhrzenýho romantika, a tak trochu vím, kdo ho tam vykrmil. V jakým znamení ses narodil, je fuk; hraje roli, v jakým jsi začal myslet na zradu, mezi námi přeskočila jiskra, kámo, ale už je pryč: „Oběť byla uškrcena zezadu.“

Co zní temně, musí ze mě

Kapka jedu koluje mi v žilách modlitbám navzdory, neomylně si to namířila do srdeční komory. Sám kladu miny bez pocitu viny, svatí si u mě řežou žíly na rukách, svou múzu jsem umučil, bolest je sexy, stejně jako všechno, z čeho máš strach. To zlý, co zní temně, musí ze mě, moje jizvy jsou partitura pro utrpení. Bojuj se zlem jemně, oheň zašlapej do země a ve tmě počkej sám na vykoupení. Na světě je dost místa i pro ty, kdo pěstují zvrhlý vkus, s poezií hrubé síly v každém stádě najdeš slabý kus. I já mám svůj příběh psaný jedem, co mi jedné krásné noci zlomí vaz, až zazní výkřik ze tmy, nezastavuj, to jen kdosi nedorazí domů včas.

Mokré sny o smrti

Uléháš večer jako muž, s vášní lovce sevřeš nůž a necháš si zdát své mokré sny o smrti, vždyť smrt, to je žena – a ty jsi muž. Přicházíš za ní jako muž, její měkká síla tvoji tvrdou duši uchvátila, za všechno může touha muže, vždyť tys ji chtěl poznat jako muž. Smrt s námi už nechce spát, to se nám nemělo stát, takhle to nemělo být, muž má mít pro smrt cit. Tak dej mi znamení, jak to tedy chceš a jak by to být mělo, aby v posledním tažení, aby dostalo tvé tělo, aby dostalo, co chtělo, Mokré sny o smrti nechej si zdát jako včera, jako prve, pak půjdem jí naproti – všechno půjde cestou krve, jako prve. Čistá láska, svatý cit, Muž má mít pro co žít, smrt vidí vždycky čistě romanticky, takhle to aspoň mělo být. Kéž bys ji svedl jako muž, chováš k ní přirozeně stejné city jako k ženě, necháš si zdát své mokré sny o smrti, vždyť smrt, to je žena – a ty jsi muž. Muž má mít pro smrt cit, muž má mít pro co žít, smrt vždycky žila, aniž by komu ublížila, takhle to aspoň mělo být.

Celestýna si pořídila otlučenej revolver

Svět má ohavnější tvář, než jak ho zná Celestýna, duše čistá, ona vidí svatozář nad každým z nás, tím si byla vždy jistá, Jenže osud má ve zvyku přivést ti do cesty lidi, co ti snadno změní charakter, proto za poslední peníze si Celestýna pořídila otlučenej bubínkovej revolver. Za poslední peníze si Celestýna pořídila otlučenej bubínkovej revolver, ten chlap se na nic neptal a za trochu rychlýho tepla jí k němu přidal tucet ostrých střel. Osud má ve zvyku přivést ti do cesty lidi, co ti snadno změní charakter, proto za poslední peníze si Celestýna pořídila otlučenej bubínkovej revolver. Je toho víc, co se nám nemělo stát, Celestýno, duše věrná, vítr vane příznivý, ale ne pro nás, naše hvězda zčerná. Osud má ve zvyku uhasit milión hvězd, než ti ostrými nabije, země se chvěla, a když jsi skončila, tak jsi mi vložila do úst hlaveň místo hostie.

Stvořitel má tvůrčí krizi

Adios, život je dost zajímavá zkušenost, ale scénář toho mýho nebezpečně připomíná pitomost. Jeho mizerná úroveň je daná kvalitou autora, a ten sesmolil v mým případě literární ubohost. Tenhle seriál, každej jeho díl, od počátku sledoval jedinej cíl, jeho fušerskej rukopis a styl mě naučil proklínat den, kdy jsem se narodil. Pokud to má být krutej vtip, co mě má znemožnit, nešlo to vymyslet líp, já chci silnej příběh a žádnej shit! Chci silnej příběh a žádnej shit! Stvořitel má tvůrčí krizi a od počátku sledoval jedinej cíl, Stvořitel má tvůrčí krizi, abych proklínal den, kdy jsem se narodil. Hrajem ruskou ruletu před laufem kulometu, pojí nás nekonečnej pokrevní vztah, Stvořitel má tvůrčí krizi, já jsem oběť, on je vrah. Adios, život je dost zajímavá zkušenost a rád ho doporučím všem, co chtějí rozvíjet svou osobnost. Může vás posunout duševně a také fyzicky, ale zda má hlubší smysl, k tomu bych se stavěl skepticky. Chtěl jsem příběh, co chytí za koule, se závažným sdělením, temnej a hlubokej, dostal jsem mizerný herecký výkony, tupý dialogy, banální děj. A zatímco jsem nucen sledovat okolo příběhy, co navazují na nejlepší filmovou tradici, můj dostal na ČSFD nula procent, recenze jsou popravčí, kritika je smrtící. Všichni něco od života chcete, ale otázka je, co dostanete Všichni něco od života chcete… jenže Stvořitel má tvůrčí krizi.

Polibky nože

Noc k ránu čeká, jaké jí dáš jméno, aby hrůzou zbledla, můj dech je můra, kterou přitahuje tma, namísto světla. Dobrý bože, polibky nože tisknou mi rudou rtěnkou po těle, z bledé kůže vykvetly růže, ty počítej se mnou jak hvězdy, než usneme. Počítej mi bodné rány po těle, bodné rány po těle, ta poslední zbývá pro tebe, poslední rána pro tebe. Polibky nože pokryjí naše lože, je to jen mezi námi, byl jsi můj první, tak místo růží přijmi z lásky bodné rány. Polibky mrazí, modlí se vrazi za bezesných nocí, když můry se slétají? Polibky mrazí, zpívají vrazi milostné písně, když ve tmě čekají? Počítej mi bodné rány po těle, bodné rány po těle, ta poslední zbývá pro tebe, poslední rána pro tebe.

Bohové jdou k lidem

S biblí na stole tiše nabil pistole vyšel pevným krokem ven, spravedlivě rozhořčen. Všem, co měli jinou víru, udělal do čela díru, z věže temný úder zvonu zval bohabojné muže k honu. Duše věřící rozpoutaly štvanici, uslyšely, že jsou v právu, dej jim pámbů věčnou slávu. Sledoval bohulibý cíl, a že je všechny odpravil, od starců po kojence, bral jako důkaz boží existence. S vírou v duších žijem, bohové jdou blíže k lidem. Jal se svatou pravdu hlásat, byl to člověk pevných zásad, nadřadil víru rozumu, nasadil nám trnovou korunu.

We are the Losers

We are the losers, my friend And we’ll keep on fighting till the end We are the losers, we are the losers No time for the champions 'Cause we are the losers of the world... ...my friend, this is the end.

In the Beginning Was the Spam (Stories of Betrayal)

[ CD/LP ]

Na počátku byl spam
 1. Heaven and Nietzsche
 2. Joe Didn't Cover His Back
 3. Just Get Tougher
 4. Mistakes You Make Only Once
 5. Friendship Sparked Up Between Us
 6. Dark Sounds Must Get Out of Me
 7. Wet Dreams about Death
 8. Celestine Bought a Battered Old Gun
 9. The Creator Suffers from a Creativity Crisis
 10. Kissed by Knife
 11. Gods Come to People
 12. We are the Losers
 13. Remixes
 14. Gods Come to People (Sweet Eighties Mix), rmxd by Jan "Drumanoid" Vozáry
 15. Celestine Crashed, rmxd by Bodyia
 16. Heaven and Nietzsche, rmxd by Vladivojna La Chia
 17. Friendship Sparked Up Between Us, rmxd by Jan P. Muchowv
 18. Let All the Bands of the World Burn in Hell (Heaven Mix), rmxd by Midi Lidi
 19. Bonus track, vinyl only
 20. We Fly On - New Underground 017
Line-Up:Poly - v/g, BlackDrum - d, Klíma - b, Tudy - k
Rec / mix / master:Stan Valášek, studio Šopa, March 017
Sound Production:Tom Robotom
Preproduction:Tudy & Poly
Music:INSANIA
Lyrics:Poly
Artwork:DNT2
Guests:Vladivojna La Chia (Wet Dreams about Death)
Released by:X Production / Redblack, 017 (CD)
Magick Disk Musick, 017 (LP)
The LP was released on transparent red vinyl with colour labels as a limited hand-numbered collector's edition.
It contains unique, one-piece-at-a-time laser-cut spray stencils 30 x 30 cm, an A2 poster and the song "We Fly On" as a bonus track, which was newly recorded exclusively for this vinyl release.

Heaven and Nietzsche

There’s nobody interesting in heaven And I’d like to add: it’s full of kitsch, too Yet I hope our souls will stay entwined And we will break into it non-violently. None of us tended to violence We, too, needed something to believe in So we came to believe in firearms And the surprise effect was at our command We were left outside alone, we had to Shoot our way in like the Mašín brothers Sorry, they did not want to let us in This is the reason why heaven had to die! Heaven died, it’s clear now to everyone In the beginning was the Word, at the end is the Spam The Spam is meaningless – and we believed in it Thus we destroyed heaven, we killed it. Heaven died, ran out of strength At this sacred moment, by the irony of fate We’ve reached the aim, honey, as we promised We killed heaven because we believed in it. Father, forgive me, I feel awkward in front of you But the warranty period of heaven has expired I wish I was a model obeying soul That treats everyone in a non-violent way. Once angels have developed in the womb And clasped their hands in the foetal position They began to flirt with death meritoriously When you gaze into an abyss, it also gazes into you. With gross violence you break into heaven Keep the last bullet for yourself One angel has fallen, his wing is broken Hush, my little brother, it’s only heaven dying.

Joe Didn’t Cover His Back

Joe didn´t cover his back because he hadn’t been betrayed yet Each viper waits until it can inject the poison. Joe didn´t cover his back, he had relied on his friend Everyone has the patience of a saint, which is a barrel of gunpowder. And each of us has at least one friend, who ignites the flame underneath the barrel. Everyone has his own “Munich”, it makes you shoot your head off Or you end up on the cross or you will be thrown to the mob. Joe wanted to reconcile himself with God But God betrayed him again both by word and deed And so Joe grasped a stone – and amen. Humiliation is more than murder But if you really wish to hurt someone, you must betray. Grasp a stone – and amen. Take a walk on the wild side And when you drop dead we’ll meet on the other side.

Just Get Tougher

Who loves to provoke has always been in the right I intend to serve a pretty strong stuff now One should accept insults gratefully Each insult should be rewarded rightly Hate comments always get most likes Just get tougher, it'll be alright Nobody gives a fuck about cute comments So give your like to any insult and share it I like to provoke and be abusive, It’s part of healthy lifestyle Humour should not be kind, it must make your blood boil And the better it is the more people it pisses off Let blood boil, make your friends mad Let anger and roar resonate Let blood boil, make your friends mad Go ahead I love to annoy people and I hope I am good at it I love to annoy people It is always necessary to make trouble in the first line I make trouble ergo I live Experience need not be pleasant, it must hurt Open wounds are asking for salt

Mistakes You Make Only Once

To piss off her fella This bitch kissed me the French way She smelled of absinth, she loved pure stuff Unfortunately there was also a taste of poison Her fire should have warned me, Mistakes teach you to do mistakes again and again Love is eternal, she whispered to me But this one was finished before it even started. Who is looking at the other side of the grass Will not appreciate this kind of humour Whether it’s poison or bullet, Some mistakes are repeated by boys all over The last light I saw was fire and gunshot The same fire by which she heated me up. To piss off her fella This bitch kissed me the French way. And she gave the impression that she was worth it I stopped to control myself and it was a mistake The guy who was there with her didn’t like this flirt Love is eternal, that’s what I thought But this one took only two gunshots There are nights when things take fast momentum There are mistakes you make only once Her heart banged on my chest Like a boxer till it killed me Her fire should have warned me, Mistakes teach you to do mistakes again and again Love is eternal, but a beast, its history is written by the victors.

Friendship Sparked Up Between Us

Friendship sparked up between us, but you've promoted foul trick to art My karma resembles used toilet paper, but my character is straight Joe told me: “Take care of him, and I mean TAKE CARE, I hope you understand May God be my witness, we’ll settle this bill without witnesses, that’s how we do it.” It doesn’t matter in which sign you were born, only in which sign you betrayed me Friendship sparked up between us, but you spat on the spark and extinguished it I will make the last sign of the cross on your forehead and I want you to feel pain No remorse any more, this affair of us is over and I want you to feel pain Friendship sparked up between us, and we’ll never know what it would be like if… A fighting breed of moths circle in my skull, at the moment I let them out I’ll part with you Friendship sparked up between us, you spat on it and extinguished it Anger of lovelorn romantic gnaws in my heart and I kind of know who fed it up there It doesn’t matter in which sign you were born, only in which sign you began to plan betrayal Friendship sparked up between us, but now it’s away – the victim was strangled from behind.

Dark Sounds Must Get Out of Me

Drop of poison circulates in veins despite prayers Heading for heart chambers reliably and cheerfully I lay mines without remorse, saints are slitting their wrists I tortured my muse to death, pain is sexy like everything you fear Evil notes, dark sounds must get out of me, my scars are the score Play to it, trample fire down and in dark wait for redemption There’s enough space in the world for those with perverted taste You’ll find the weak in each herd by means of poetry of rough force I have my own story written in poison, too, which will break my neck one gorgeous night When you hear a screaming in the dark, don’t stop, someone is not coming home tonight.

Wet Dreams about Death*

Go to sleep as a man With hunter’s passion grasp you knife And enjoy your wet dreams about Death After all, Death is a woman and you are a man. You court her as a man Her soft power seized your hard soul Desire of man is behind everything And you wanted to get to know her as a man. Death doesn’t sleep with us any more This shouldn’t have happened to us This is what it shouldn’t be like Man should have feelings for Death. So give me a sign how you want it and how it should be So that your body could get what it wanted before the last breath Enjoy your wet dreams about Death as yesterday We’ll go to meet her – in the footsteps of blood. Pure love, holy feeling Man should have something to live for Man should take it purely romantically At least this is how it should have been You wish to seduce her as a man You naturally have feelings for her And enjoy your wet dreams about Death After all, Death is a woman and you are a man. Man should have feelings for Death Man should have something to live for Death has never hurt anybody At least this is how it should have been. (* In Czech, gender of Death is feminine.)

Celestine Bought a Battered Old Gun

The world looks nastier than how it’s seen by Celestine, my pure soul She sees halo over each of us, she has always been sure about that But fate likes to put such people in your way, who easily change your nature So for her last money Celestine bought an old battered gun So for her last money Celestine bought an old battered gun That guy didn’t ask any questions and gave her thirty live bullets as a bonus Fate likes to put such people in your way, who easily change your nature So for her last money Celestine bought an old battered gun There are thing that shouldn’t have happened to us, Celestine, my faithful soul The wind is favourable, but not for us, our star will turn black Fate likes to extinguish a million of stars before it loads live bullets for you The earth trembled and you put a cold gun barrel in my mouth instead of altar bread

The Creator Suffers from a Creativity Crisis

Adios, life was an interesting experience But the screenplay of my one is dangerously close to rubbish Its poor level is given by the quality of the author Because the current work of the Creator is a literary trash This stupid series, each sequel, has pursued the only aim from the beginning His sloppy style taught me to curse the day I was born Endless dose of fake sentiment, hormones of happiness work happily Overacted emotions are received with gratitude, audience loves them The Creator suffers from a creativity crisis and has pursued the only aim from the beginning The Creator suffers from a creativity crisis, taught me to curse the day I was born We play the Russian roulette with machine gun, bound and bonded by blood The Creator suffers from a creativity crisis, I am the victim, He’s the killer Adios, life was an interesting experience and I recommend it to those who’d like to develop their style It may move you up both mentally and physically, but I am sceptical about its deeper meaning I wanted a powerful story that grips you, with a strong message, dark and deep I got miserable actors, trivial dialogues, a naive plot And while I am forced to watch stories which build on the best movie tradition My own story is a failure, considered by reviewers the worst film ever made.

Kissed by Knife

Night turns pale with fear when it learns the name you give it My breath is a moth attracted by darkness, not by light My goodness, kisses of knife leave blood-red lipstick marks on my body Red roses burst out from pale skin, count them like stars before we fall asleep Count stab wounds on my body, count them on my body The last one is left for you, the last stab wound is for you I don’t want any eye-witnesses when I knock my god off You were my first one, take these stab wounds from me instead of roses Kisses give shivers, are killers praying at dreamless nights when moths come closer? Kisses give shivers, are killers singing love songs when they are waiting in darkness? Count stab wounds on my body, count them on my body The last one is left for you, the last stab wound is for you.

Gods Come to People

With the Bible on the table he loaded his guns Then he went out, righteously indignant He made bullet holes in heads of people with different faith Bell ringing in the church tower invited the pious to the hunt Believing souls unleashed their chase They were in the right, Lord, give them the glory He pursued his pious aim, he did away with everyone, From the old to babies, and took it for the evidence of God's existence We live with faith in our souls Gods come closer to people He started to spread the word of God, his principles were strong He put faith over reason, put the crowns of thorns on our heads

We are the Losers

We are the losers, my friend And we’ll keep on fighting till the end We are the losers, we are the losers No time for the champions 'Cause we are the losers of the world... ...my friend, this is the end.

Kontakty

Zastoupení skupiny:
Kontra Production
Štěpánka Kubíčková
+420 774 486 659

Kup si nás!

Sleduj nás!