1N54N14

Provedeme tě naším webovým rájem i peklem!

OUT

[ CD ]

OUT
Sestava:v roli Polyho (kytara, psychotenor) okultní inkarnace Ježíše Krista
v roli Klímy (baskytara, processing) mimozemský ceflapoid z Pluta
v roli Black Druma (bicí) Nosferatu
více než host: Maria Rosse (klávesy)
Nahrál:Frantik Musel ve studiu Hacienda, Žirovnice v srpnu 003
Mix & mastering:Dodo
Hudba & slovo:INSANIA
Vydáno:Redblack Productions, 004
Videoklip "Letíme dál" natočil Foxymon film & video, střih: Pavel Navrátil

Je snadné zanenávidět se

Noc byla temná, když já ve světle svíčky Před monitorem svého počítače dřepěl u krbu Při svém tajném kyberalchymystickém obřadu, Jenž byl povahy virtuální, intelektuální. Od chvíle, kdy jsem spáchal onen zločin A na svou webovou stránku umístil jistý esoterický rým, Každou nocí dostávám satanistické spamy, O velikosti jednoho gigabitu. Přiznávám, byl to hřích, avšak zaslechl jsem v úkrytu Tajné jednání mezi Kristem a ďáblovým dvojčetem O založení společné politické strany A o vydávání vlastního bulvárního časopisu. Nikdy není pozdě na to postavit se osudu V tomto psycho-apartheidu oslavujícím dogmata Je snadné zanenávidět se do nových kazatelů dogmat Tento život si lásku nezasluhuje, jen nenávist. Je snadné zanenávidět se, Mnohem snazší než se zamilovat. V ohnivé výhni čas běží pomalu Hluboko v našem ghettu kacířských misionářů Uvnitř mne dřímá ego mého bratra Kaina Jako embryo v děloze. Nikdy není pozdě na to postavit se osudu V tomto psycho-apartheidu oslavujícím dogmata Je snadné zanenávidět se do nových kazatelů dogmat Tento život si lásku nezasluhuje, jen nenávist. Je snadné zanenávidět se, Mnohem snazší než se zamilovat. V tomto světě kazatelů dogmat, Kteří rádi diskriminují vše, co vybočuje z jejich konvenčních představ, kteří rádi zastrašují, v tomto světě dogmatických ikon si život lásku nezasluhuje, jen nenávist.

Chceme být OUT

Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Odmítli jsme diktát toho, co je IN a OUT To pro morálku stáda strašné představuje prokletí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí To podsvětí je médium a hlásá, co je v nás Že řvoucí stádo celebrit je znak tohoto století Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Provokujem ovce jako relikvie zla Řvou: "Děj se vůle stáda!" v očích se slzami dojetí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Chceme bejt OUT! My chceme být OUT – v podsvětí – my dál chceme být OUT Když nám káže vůl: "Stádo je bezpečí", tím spíš chceme být OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Odmítli jsme prkna, která znamenají svět Protože ta jsou stádem celebrit dnes naplněná k prasknutí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Stanuli jsme na prknech, co znamenají podsvětí Odmítli jsme diktát toho, co je IN a OUT To pro morálku stáda strašné představuje prokletí Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. My chceme být OUT – v podsvětí – my dál chceme být OUT Když nám káže vůl: "Stádo je bezpečí", tím spíš chceme být OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT. Nechcem bejt IN, chceme bejt OUT.

Letíme dál

Letíme dál, letíme výš, letíme výš nad zemskou tíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme výš, letíme životům jiným blíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme tmou, a nebe je velkou černou dírou A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Letíme dál, letíme výš, letíme si hledat novou skrýš A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme ven, letíme si vybrat novou Zem A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme tmou, prcháme pryč rudou oblohou A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Náš předvoj míří ke hvězdám, uhání, uhání Pádí jak hvězdný uragán, do dáli, do dáli Náš cíl je nový underground, nad námi, nad námi My jsme astrální underground. Letíme dál, letíme dál, je to náš astrální rituál A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, hvězdám vstříc, řítíme se rojem létavic A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme pryč, o hvězdu dál, kdo chvíli neletěl, už stojí opodál A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Letíme dál, letíme výš, letíme výš nad zemskou tíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme výš, letíme životům jiným blíž A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál, letíme tmou, a nebe je velkou černou dírou A po nás zůstává peklo na zemi, zvedáme kotvy, letíme dál. Letíme dál... Náš předvoj míří ke hvězdám, uhání, uhání Pádí jak hvězdný uragán, do dáli, do dáli Náš cíl je nový underground, nad námi, nad námi My jsme astrální underground.

Děj se vůle tvá

Svět je velkou hazardní hrou, vesmírnou ruletou A každý z nás je gambler, s prchavou štěstěnou ...Točí se ruleta... Děj se vůle tvá. Náš svět se zdá být o hvězdu dál. Svět je komédií absurdní, cynickou recesí A každý z nás má roli, a hraje podle ní ...Je to fraška mizerná... Děj se vůle tvá. Náš svět se zdá být o hvězdu dál. Leť o hvězdu dál, kde vůle tvá je zákon. Děj se vůle tvá. Svět je věčný chorál, řve ho každý z nás A každý z nás má jeden hlas, pro pobavení mas ...Každý jeden hlas... Pro pobavení mas. Náš svět se zdá být o hvězdu dál. Leť o hvězdu dál, kde vůle tvá je zákon. Děj se vůle tvá.

Náš černý měsíc stále svítí

Jsme svatí, co na nebesích natáčejí porno se sv. Valentýnem v hlavní roli. Naše Společenství píše sci-fi báseň Adonai, Termínem odevzdání je naše smrt. Ježíš-sprejer stříká na zeď zvonice upgradeovaná mystická znamení, padá dolů a umírá. Skrze oceán hvězd posíláme své veselé lži A náš Černý Měsíc stále svítí. Pouze ty sám rozhodneš, co je pravda a co lež Jsme svobodní bandité tvé duše, a náš černý měsíc stále svítí. Jen výš, naší církví je chaosmagie černých děr Jen výš, naším knězem je hvězdný Jidáš tvé duše Jen výš, a náš Černý Měsíc stále svítí Bůh získal na konkurzu hlavní roli v okultní telenovele Od té chvíle se stal televizní hvězdou. Náš bulvární tisk přináší zprávy o Satanově otcovraždě, Naše osvícené čtenářstvo je, jak jinak, velmi spokojeno. Konkubína Venuše pěje agresivní ukolébavku, Jejím průvodcem je touha po smrti. Skrze oceán hvězd posíláme své veselé lži A náš Černý Měsíc stále svítí. Pouze ty sám rozhodneš, co je pravda a co lež Jsme svobodní bandité tvé duše, a Měsíc stále svítí. Jen výš, naší církví je chaosmagie černých děr Jen výš, naším knězem je hvězdný Jidáš tvé duše Jen výš, a náš Černý Měsíc stále svítí

Jsme na černé listině

Jak už jistě víš, všechno dobrý je k něčemu zlý Je tu o další klub víc, ale zlý je, že v něm hrajem my. Náš přítel ďábel rockový klub otevřel Jenže na dobře míněné rady nehleděl A na slavnostní otevření bohužel Ze všech kapel pozval zrovna nás. Jak už jistě víš, všechno dobrý je k něčemu zlý Je tu o další klub víc, ale zlý je, že v něm hrajem my. Osobně jsem ďábla předem varoval, Když nám kvůli hraní v jeho klubu zavolal, Aby Boha schválně neprovokoval, Jenže on chtěl na tu slávu jenom nás. Příliš divoká, příliš hlasitá naše hudba Bohu připadá Příliš skandální, příliš zběsilá, pro jakoukoli akci nevhodná. Jak už jistě víš, všechno dobrý špatně končívá Mohlo tu být o klub víc, jenže ďábel tu chtěl právě nás Pod záminkou, že rušíme noční klid Musel ďábel celý klub kompletně vyklidit A jak ho s velkou slávou rychle otevřel, Tak ho zase musel zavřít kvůli nám. Příliš divoká, příliš hlasitá naše hudba Bohu připadá Příliš skandální, příliš zběsilá, pro jakoukoli akci nevhodná. Jak už jistě víš, ten koncert skončil ošklivě Je tu o jeden klub míň a my jsme na černé listině. Osobně jsem ďábla předem varoval, Když nám kvůli hraní v jeho klubu zavolal, Aby Boha schválně neprovokoval, Jenže on chtěl na tu slávu jenom nás. Příliš divoká, příliš hlasitá naše hudba Bohu připadá Příliš skandální, příliš zběsilá, pro jakoukoli akci nevhodná. Příliš zvrácená, příliš ponurá naše hudba Bohu připadá Příliš obscénní, příliš vulgární, absolutně nepřijatelná.

Život je dekadentní ráj

Večer ke mně vtrhli kvůli udání V mé posteli našli nafukovací Panenku Marii v životní velikosti Bylo to silnější než já Bylo to silnější než já Život je dekadentní ráj. Ladadydadádydá, bylo to silnější než já Ladadydadádydá, život je dekadentní ráj Život je dekadentní ráj. V mém spise vyčmuchali, že trpím od dětství Chorobnou představou, že jsem inkarnací Ježíše – Mesiáše, přišili mi svatý incest Bylo to silnější než já Bylo to silnější než já Život je dekadentní ráj. Ladadydadádydá, bylo to silnější než já Ladadydadádydá, život je dekadentní ráj Život je dekadentní ráj.

54T4N & 60D

Hej, pojďme spolu potmě odříkávat modlitby agresivní Hej, a budeme si vyprávět svoje příhody z dětství obscénní Hej... Hej, a neřeknem to lidem, já si s tebou tajně roli vyměním. Satan a Bůh pro legraci Vymysleli konspiraci, Že si tajně role vymění. Hej, napijem se spolu na smrt, na tu bohyni sexuální Hej, se zaklínači hadů budem kouřit opium do klekání Hej... Hej, a neřeknem to lidem, já si s tebou tajně roli vyměním. Satan a Bůh z dlouhé chvíle Dohodli se potměšile, Že si tajně role vymění. Hej, který je nejobludnější ze všech sedmi divů podsvětí? Hej, a hádej, kdo z nás má na svědomí Neposkvrněné početí? Hej... Hej, a neřeknem to lidem, já si s tebou tajně roli vyměním. Satan a Bůh pro legraci Vymysleli konspiraci, Že si tajně role vymění. Satan a Bůh z dlouhé chvíle Dohodli se potměšile, Že si tajně role vymění.

Zrada

Má krev ji vzkřísila V krvi mé se umyla Pak z ní se napila A černou nocí, černým lesem S nožem v ruce mě zradila. Čeká nás cesta dlouhá Bratře, dnes jdi raděj spát... sám. A krev a tma a strach a zrada A krev je čas a zlo je v nás A zlo je svět a vražda vřed A zrada sestry hadí jed A noc a den je jak zlý sen Tvá mysl živým infernem A noc a den je jak zlý sen A zrada jejich nápěvem: ... Mé vlasy hladila Když z rány krev mi proudila Pak nás polibkem spojila A moje krev se v jejím klíně S její slzou navždy smísila. Čeká nás cesta dlouhá Bratře, dnes jdi raděj spát... sám.

Hosana

Anděli noci, chraň nás, hosana Anděli noci, strážce můj Dušičku moji opatruj Anděli noci, chraň nás, hosana. Nás zrodila zlá hvězda, hosana Anděli noci, strážce můj Ve spánku věrně při mně stůj Nás zrodila zlá hvězda, hosana. Život je daní za smrt, hosana Anděli noci, strážce můj Za mou dušičku oroduj Život je daní za smrt, hosana.

Zastřel svého boha

Jsme ztracené děti, co se s burácením bubnů Vracejí ze svých křižáckých výprav Jsme černé ovce, stoupáme po cestě strmé A zůstat vyvrhelem je naším osudem Zapal svůj oheň, jde nám o to jediné A nechej jeho světlo stoupat výše Zastřel svého boha a nahraď jej Svým vlastním planoucím ohněm Zastřel svého boha každý den Zahrajme si spolu tuto svatou hru Zaujmi jeho místo bez odkladu Zastřel svého boha a jeho místo sám zaujmi. Žízníme po světle a naše hudba je prokletá Naším vlastním rodem, co modlí se za tmu Hvězdy mají pravdu, za světlo je třeba bojovat Bůh rád píše zlomyslné scénáře Bojujeme za světlo, je to naše věčné právo, Smrt zrádcům, o to jediné nám jde Zastřel svého boha a nahraď jej Svým vlastním planoucím ohněm Zastřel svého boha každý den Zahrajme si spolu tuto svatou hru Zaujmi jeho místo bez odkladu Zastřel svého boha a jeho místo sám zaujmi. Zastřel svého boha za dezerci Touto cestou dojdeš ke svobodě A potom oslav jeho popravu

Naše krev je prokletá

Ave Joe, Joe je Světlonoš naší revoluce astrální Ave Joe, náš odboj Prokletých cítí nadřazenost morální Naše krev je prokletá, naše krev je prokletá Jsme vyvržení ze světa, naše krev je prokletá A než přijde nový den, naší prokletou krví zrudne zem. A pod pódiem krví zrudne zem. Ave Joe, hvězdy mu říkaly, aby s ohněm si nezahrával Když na Valpuržinu noc revoluční výbor zakládal Naše krev je prokletá, naše krev je prokletá Jsme vyvržení ze světa, naše krev je prokletá A než přijde nový den, naší prokletou krví zrudne zem. A pod pódiem krví zrudne zem. Ave Joe, vraždu tvou si bulvární tisk objednal Ave Joe, s tvou zástavou černou náš křižník pluje dál. Naše krev je prokletá, naše krev je prokletá Jsme vyvržení ze světa, naše krev je prokletá A než přijde nový den, naší prokletou krví zrudne zem. A pod pódiem krví zrudne zem.

Y.R.U.L.I’VE?

Měl letoru sebevraha, jeho kurs byl jiný svět A do ledových vod se vydal hledat cestu zpět A když tělo vyplavalo, uvidělo nás A když tělo pochopilo, uslyšelo hlas: Y.R.U.L.I’VE? Měl letoru sebevraha, jeho kurs byl jiný svět Na daný pokyn za úplňku Luny vypil jed A když duše uletěla, uviděla nás A když duše pochopila, uslyšela hlas: Y.R.U.L.I’VE? Nauč se létat jak bílá vrána dál a výš, kam hejno černých nelétá Nauč se běhat jak černá ovce do dálí, kam stádo bílých neběhá Nauč se hledat sny v knihách zakázaných, kde nikdo jiný nehledá Nauč se přemýšlet o tom, jak odpovíš, až se tě zeptám Y.R.U.L.I’VE? Měl letoru sebevraha a nesplněný sen Skočit z třináctého patra hlavou dolů z okna ven A tažen zemskou silou od hvězd pryč uviděl nás A než skončil svou gravitační pouť, uslyšel hlas: Y.R.U.L.I’VE?

OUT

[ CD ]

OUT
Line-Up:in the role of Poly (guitar, psychotenor) the occult incarnation of the Jesus Christ
in the role of Klíma (bass guitar, processing) the extra-terrestrial ceflapode from Pluto
in the role of Black Drum (drums) Nosferatu
more than a guest: Maria Rosse (keyboards)
Recorded:Frantik Musel in Hacienda studio, Žirovnice in Aug 003
Mix & Mastering:Dodo
Music & Lyrics:INSANIA
Released by:Redblack Productions, 004
Videoclip "We Fly On" created by Foxymon film & video, edited by Pavel Navrátil

It's Easy To Fall In Hate

Dark was the night, in the candle light I was in front of my PC by the fireside During my secret cyberalchemystic ritual, Which was virtual, intellectual. Since the time I committed the crime When on my web-site I put one esoteric rhyme I've been receiving satanic spam emails each night Each one reaching size of one gigabyte. I admit it's a sin, but I was listening To the secret talks between Christ and the devil's twin About founding political party that was to win And publishing their own magazine. It's never too late to start to defy fate In this dogma-idolizing psycho-apartheid To fall in hate with new dogma preachers feels great This life deserves no love, it deserves hate. It's easy to fall in hate, it's easy to fall in hate Much easier than to fall in love, it's easy to fall in hate In the fire glow time is running slow Deep in our blasphemous missionaries' ghetto Inside me there sleeps my brother Cain's ego Like an embryo in utero. It's never too late to start to defy fate In this dogma-idolizing psycho-apartheid To fall in hate with new dogma preachers feels great This life deserves no love, it deserves hate. It's easy to fall in hate, it's easy to fall in hate Much easier than to fall in love, it's easy to fall in hate In this world of dogma preachers, Who like to discriminate Things that don't fit their straight thinking, Who try to intimidate, In this world of dogma icons Life deserves no love, just hate.

We Wanna Be OUT

We stand on the stage of the underworld We refused the dictate of what’s IN and OUT For the morality of herd this means a curse We don’t wanna be IN, we wanna be OUT. The underworld is a medium, which preaches what’s in us That the roaring herd of celebrities is the symbol of this time We provoke sheep like a relic of evil They shout: “The herd’s Will be done.” We wanna be OUT, in the underworld, we wanna stay OUT When an ass preaches “The herd means safety,” the more we wanna be OUT. We stand on the stage of the underworld We have refused the stage of the world Because it is packed with the herd of celebrities today We don’t wanna be IN, we wanna be OUT.

We Fly On

We fly on, higher, higher above the earth’s gravity We leave the hell on earth, heave anchors and fly on. We fly on, higher, closer to other lives We fly on, through dark, and sky is a big black hole We fly on... We fly on, higher, we fly to look for another hide-out We fly on, higher, we fly to choose a new Earth We fly on, through dark, escaping through the red sky We fly on... Our vanguard are headed for stars, they rush Race like a stellar hurricane, far out Our aim is a new underground, above us We are the astral underground. We fly on, fly on, it is our astral ritual We fly on, to meet stars, dash through a hive of shooting stars We fly on, to a new star, that’s what’s worth sinning for We fly on...

Your Will Be Done

The world is a big game of chance, a cosmic roulette And each of us is a gambler with a passing luck ... the roulette is spinning ... your Will be done. The world is an absurd comedy, a cynical practical joke And each of us has his/her role and plays it ... it is a wretched farce... your Will be done. Our world seems to be on a different star Fly to a different star, where your will is the law. Your Will be done. The world is an eternal chorale, each of us shouts it And each of us has just one voice to entertain masses ... each of us just one voice... to entertain masses.

Black Moon Still Shines

You and me are saints shooting a porno in the sky starring St Valentine Our fellowship writes a sci-fi poem Adonai, death is our deadline Christ on a belfry's wall sprays upgraded mystic signs, falls down and dies Through the sea of stars we are sending jolly lies Our Black Moon still shines Only you must decide what is true, what is lie We are free guerillas of your soul, Moon still shines Higher, our church is chaosmagick of black holes Higher, our priest is stellar Judas of your soul Higher, our Black Moon still shines Lord got the title role in an occult soap opera, since that time he's been a star Our yellow press brought news of Satan's parricide, readers are satisfied Venus the Concubine sings an aggressive lullaby, death-wish be her guide Through the sea of stars we are sending jolly lies Our Black Moon still shines Only you must decide what is true, what is lie We are free guerillas of your soul, Moon still shines Higher, our church is chaosmagick of black holes Higher, our priest is stellar Judas of your soul Higher, our Black Moon still shines

We Are On The Black List

As you must know now, it’s an ill wind that blows nobody any evil There’s a new rock club here, but evil is that it’s us who play in it Our friend Devil opened a new club But he ignored good friendly advice And unfortunately of all the bands it was us, who he booked for the opening. I warned Devil myself in advance, When he phoned me because of the gig, Not to provoke God deliberately, But it was us who he wanted for the party. God finds our music too mad, too loud Too scandalous, too frenzied, unfit for any event. As you must know now, it’s an ill wind that blows nobody any evil A new club could have been here, but Devil wanted us for the gig Under the pretext of violating peace of the night Devil had to clear out the club completely And after he had opened it with so much pomp He had to close it because of us. As you must know now, the gig turned out to be a failure, There’s one club less here now and we are on the black list God finds our music too perverted, too gloomy Too obscene, too vulgar, absolutely unacceptable.

Life Is A Decadent Paradise

In the evening police raided into my flat because of a tip-off In my bed they found an inflatable rubber Life-sized Holy Virgin The desire was stronger than me Life is a decadent paradise. In my folder they sniffed out that since my childhood I have been suffering from a pathological notion That I am the incarnation of Jesus the Messiah I was arrested for the holy incest.

54T4N & 60D

Let’s say aggressive prayers together in dark We will tell obscene stories from our childhood to each other I will swap the roles with you secretly and we will not tell people about that. Satan and God for fun Made up a conspiracy That they would swap their roles secretly. We will drink to celebrate Death, that sexual goddess With snake-enchanters we will smoke opium till the evening bell Satan and God out of boredom Agreed cunningly That they would swap their roles secretly. Which one is the most monstrous of the Seven Wonders of the Underworld? And guess who of us is responsible for the Immaculate Conception?

Betrayal

My blood brought her to life In my blood she washed her hands Then from my blood she drank And through black night, black forest With a knife in her hand she betrayed me. There’s a long way ahead of us My brother, tonight you’d better sleep… alone. And blood and dark and fear and betrayal And blood is time and evil is in us And evil is world and murder is pus And betrayal of a sister is snake’s venom And night and day is like a bad dream Your mind living inferno And night and day is like a bad dream And betrayal is their tune: … My hair she was stroking When blood rushed out of my wound Then joined us with her kiss And in her lap my blood forever Has been mixed with her tears. There’s a long way ahead of us My brother, tonight you’d better sleep… alone.

Hosanna

Angel of night, protect us, hosanna Angel of night, my guardian angel Protect my little soul. We were born on an evil star, hosanna Angel of night, my guardian angel Stay by me faithfully in my sleep. Life is a tax on death, hosanna Angel of night, my guardian angel Plead for my little soul.

Shoot Your God

We're lost sons who with rolling of drums Come back from their holy crusades We're black sheep and our pathway is steep It's our fate to stay renegades Light your fire, it's our only desire And let its light rise up higher Shoot your god, replace him on your tod With your own bright shining fire Shoot your god each day That's the holy game we play Take his place with no delay Shoot your god, take his place With no delay each day. For light we thirst and our music is cursed By our own breed that for dark prays Stars are right we must fight for the light God likes to write hateful screenplays We fight for light, it's our eternal right, "Traitors must die" is our desire Shoot your god, replace him on your tod With your own bright shining fire Shoot your god each day That's the holy game we play Take his place with no delay Shoot your god, take his place With no delay each day. Shoot your god each day for desertion This way leads to your liberation Then celebrate his execution Shoot your god each day for desertion

Our Blood Is Cursed

Ave Joe, Joe is the torch-bearer of our astral revolution Ave Joe, our revolt of the Cursed feels moral superiority Our blood is cursed, we are cast out of the world And before a new day comes our cursed blood Will turn the ground below the stage red. Ave Joe, stars told him not to play with fire When he founded the revolutionary committee at Walpurgis Night. Ave Joe, tabloids have ordered your murder Ave Joe, our cruiser sails on under your flag.

Y.R.U.L.I'VE?

He had a disposition of a suicide, his course was a different world He set out into icy waters on a journey out And when the body came out, it saw us And when the body understood, it heard this: Y.R.U.L.I’VE? He had a disposition of a suicide, his course was a different world At full moon at an agreed hint he drank the poison And when the soul had flown away, it had seen us And when the soul understood, it heard this: Y.R.U.L.I’VE? Like a white crow fly more far and higher, where the flock of the black ones does not fly Like a black sheep run to the distances, where the herd of the white ones does not run Search for dreams in the forbidden books, in which nobody else searches Think how you answer when I ask you Y.R.U.L.I’VE? He had a disposition of a suicide and an unfulfilled dream To take a header out of a thirteenth floor’s window And being drawn by the earth’s gravity away from stars he saw us And before he finished his journey of gravitation, he heard this: Y.R.U.L.I’VE?

Kontakty

Zastoupení skupiny:
Kontra Production
Štěpánka Kubíčková
+420 774 486 659

Kup si nás!

Sleduj nás!