1N54N14

Provedeme tě naším webovým rájem i peklem!

Trans-Mystic Anarchy (aneb Hrubá okultní legrace)

[ CD/LP ]

Trans-Mystic Anarchy
 1. Čert ví, kdo vlastně jsme
 2. Lunární kněžka a Sluneční král
 3. Rouhání je pro nás evergreen (Zabuším na bránu pekelnou)
 4. S námi proti nám (Vesmír je náš dvojí agent)
 5. Hádka mollového a durového počítače na palubě vesmírného korábu
 6. Vražda ve staré hvězdárně
 7. Kacířská anarchie je dokonalá terapie
 8. Za nebem
 9. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! (Ticho je smrt)
 10. Moribayassa
 11. Aleluja
 12. Matka Tereza & Faust
 13. Modré kouzlo
 14. Zabij mě, než zabiju já tebe (milostná)
 15. Včera v noci
 16. Soulož elektrické kytary s Emou Destinnovou
 17. Datová stopa CD: videoklipy
 18. Máj (CD Virtu-ritual, Indies rec., 998)
 19. Snigger (CD God is Insane... Join Him!, Taga rec., 996)
 20. Věř nám (7" EP Caught Red-Handed, 995)
 21. Zimní varování (CD Crossfade, Malárie rec., 994)
 22. Datová stopa CD: speciální bonus
 23. Archív Insania - unikátní kolekce textů, obalů, faktů, legend a další mystiky!
Hrály vám tyto jiné formy života:Poly - g, psychotenor
Black Drum - d
Klíma - b
Na albu hostují tyto pozemské formy života:Hanka Nogolová - vocals (4, 12)
Tubabu - West African rhythms (10)
Gabriellah - chorus (10)
Ema Destinová (16)
Nahráno:ve studiu Hacienda v létě 001 (1N54N14 dnů po Zatmění Měsíce)
Zvuk & mix:Frantik Musel & INSANIA
Mastering:Rick Plester for FTM International, Los Angeles, CA.
Hudba & slovo:INSANIA
Digitální zpracování videoklipů:R.E.Bell
Archív Insania:Roman Kapinus
Vydáno:Redblack, 001
Díky všem, co jsou proti nám. Inspiruje nás to. INSANIA.
Po poslechu spalte! Podvratný materiál!
(Některé myšlenky na tomto albu jsou kvintesencí všeho zla!)

Čert ví, kdo vlastně jsme

Čert ví, kdo vlastně jsme, jestli nepocházíme z nějaké Zlé hvězdy, Nejsme snad parchanti přímo z pekla? Tak řekni, kdo vlastně jsme!! Co povstane ze zelektrizovaného popela mrtvého Jekylla a Hydea? Čert ví! Co vzniklo ze Satanova spermatu předtím, než ho sterilizovali? Čert ví! Kdo jsou synové ďáblových parchantů a kyber-zmijí? Čert ví! Co povstane z kopulace umírajícího počítače s čarodějnicí? Čert ví! Čert ví, kdo vlastně jsme, jestli nepocházíme z nějaké Zlé hvězdy, Nejsme snad parchanti přímo z pekla? Tak řekni, kdo vlastně jsme!! Vede stezka levé ruky nakonec ke smrti Slunce? Čert ví! Je má duše součástí spiknutí černých bohyň? Čert ví! Čert ví, kdo vlastně jsme, jestli nepocházíme z nějaké Zlé hvězdy, Nejsme snad parchanti přímo z pekla? Tak řekni, kdo vlastně jsme!!

Lunární kněžka a Sluneční král

Kanonizuj stíny, kanonizuj bolest Kanonizuj havrany a všechny, co zešíleli Kanonizuj temnotu, kanonizuj nenávist Kanonizuj SLunu, která určuje náš osud. Kanonizuj Satana a jeho nevíru, Reinkarnaci těch, co zemřeli žalem Kanonizuj démony - právě došlo ke spojení Lunární kněžky a Slunečního krále! Kanonizuj soumrak, kanonizuj noc Celý vesmír a jeho hvězdné světlo Kanonizuj černé díry - právě došlo ke spojení Lunární kněžky a Slunečního krále!

Rouhání je pro nás evergreen

(Zabuším na bránu pekelnou)

Zabuším na bránu pekelnou jako Gestapo Panenky Marie A celý peklo rázem bude na nohou z obavy, že je to boží razie Zabuším na bránu pekelnou jako četa militantních andělů Máme s Luciferem zálibu společnou - holdujem cynickému humoru Zabuším na bránu pekelnou, zabuším na bránu pekelnou A teprv až mi ji vztekle otevřou, tak dojde jim, že to byl jen malej žert, Že jsem to jenom já, že jsem to jenom já Zabuším na bránu nebeskou jak tajná policie z Inferna A celý nebe rázem strne obavou, že je to ďáblů trestná výprava Zabuším na bránu nebeskou jako legie všech rohatých Máme s Bohem zálibu společnou - moc rádi střílíme si z ostatních Zabuším na bránu nebeskou, zabuším na bránu nebeskou A teprv až mi ji vztekle otevřou, tak dojde jim, že to byl jen malej žert, Že jsem to jenom já, že jsem to jenom já Rouhání je pro nás evergreen a vhodnou relaxační technikou Rouhání je pro nás evergreen a taky romantickou mystikou Rouhání je pro nás evergreen, kacířství naší modlitbou Rouhání je pro nás evergreen, máme s Faustem modlitbu společnou Rouhání je pro nás evergreen, rouhání je pro nás evergreen A co je absurdní, je pro nás evergreen A absurdní je všechno kolem nás, všechno kolem nás...

S námi proti nám

(Vesmír je náš dvojí agent)

Bůh prý není s námi, ale Bůh je proti nám Bůh sám musí zvážit, co znamená být proti nám. Ďábel prý není s námi, ďábel je proti nám Ďábel sám musí zvážit, co znamená být proti nám. Bůh, ďábel jdou s námi proti nám Bůh a ďábel chvíli s námi, chvíli proti nám Bůh a ďábel spojili se proti nám. Měsíc je v noci s námi a ve dne je proti nám Měsíc si musí vybrat, jestli s námi nebo proti nám. Slunce je ve dne s námi a v noci je proti nám Slunce si musí vybrat, jestli s námi nebo proti nám. Slunce, Měsíc jdou s námi proti nám Slunce, Měsíc chvíli s námi, chvíli proti nám Slunce, Měsíc spojili se proti nám. Bůh a ďábel rázně jdou spolu proti nám A proti nám bez bázně štvou inferno i ráj Však vesmír je nám dvojím agentem Proto s námi jsou tím, že jsou proti nám. Vesmír je totiž s námi, vesmír není proti nám Vesmír sám zvážil, že je lepší být s námi, než proti nám. Kdo nevěří, je s námi, a kdo věří, je proti nám Každý sám musí zvážit, co znamená být proti nám.

Hádka mollového a durového počítače na palubě vesmírného korábu

instrumentální skladba

Vražda ve staré hvězdárně

(Náš svět je podsvětí)

Její tělo našli ve starý hvězdárně za městem Ruce měla svázaný tak jako by se modlila A hlavu jí spletená trnitá koruna zdobila Té noci prý měl úplněk nezvykle bledou tvář A naše vyděděnců hymna se do stran všech rozletí Nám ďábel rozdal boží odpustky, náš svět je podsvětí Její tělo našli ve starý hvězdárně za městem A nebyl na ní hezkej pohled, jak tam tiše ležela A zlatá hvězda pěticípá jí na krku visela Případ jak stvořenej pro sekci rituálních vražd A naše vyděděnců hymna se do stran všech rozletí Nám ďábel rozdal boží odpustky, náš svět je podsvětí Její tělo našli ve starý hvězdárně za městem Tu noc se tam sama hvězdy pozorovat vypravila Ta prostá dívka se však správci hvězdárny zalíbila Hltal okultní romány, byl psychopat a cvok A naše vyděděnců hymna se do stran všech rozletí Nám ďábel rozdal boží odpustky, náš svět je podsvětí

Kacířská anarchie je dokonalá terapie

Zeptal jsem se kněze v nedělní škole, zda mám poslechnout Ďábla či Boha, A ten stařec, jenž byl emeritním mágem, mi chladnokrevně odvětil: Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Zeptal jsem se svého psychoanalytika, jak se zbavit mé noční můry, A on řekl, že moje schizofrenie vyžaduje mimořádnou léčebnou metodu Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Tvoje svoboda je o něco větší pokaždé, když řekneš: Ne! Jsme kacířští anarchisté a říkáme: Ne! Zeptal jsem se své kartářky, zda se mám vydat doleva či doprava, A ta stará cikánská čarodějnice mi věštila, že můj život bude věčným bojem Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Zeptal jsem se sám sebe, jak získat svobodu A došlo mi rychle, že nejdřív se musím zbavit morálky stáda Kacířská anarchie je dokonalá terapie, Jestli chceš být svobodný, pak jedinou cestou je kacířská anarchie. Tvoje svoboda je o něco větší pokaždé, když řekneš: Ne! Jsme kacířští anarchisté a říkáme: Ne! (Svět patří kacířům, nám, vulgárním kacířům.)

Za nebem

Večer se probouzím v černém těle havraním Sám pak letím výš než horské štíty dosahají Noční vítr mě hladí na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám. Když den si šeptá svoji píseň labutí Já s prvním stínem mávnu svou černou perutí Bledý měsíc mě zdraví na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám Rybí oko mě zdraví na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám A nebe se mi otvírá jako brána Ty víš, že za ním na tebe počkám až do rána A počkám třeba ještě tisíc let, dokud se Země nepustíš, pak se tu ke mně přidáš za nebem A poletíme spolu tam, kde nás nekonečnu odevzdám... V noci mi vesmír splývá s tím, co se mi zdá A ze snů zpět na Zem, pod nebe, je cesta zlá Proto k výškám teď mířím na své pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám. Večer se probouzím v černém těle havraním Sám pak letím výš než horské štíty dosahají Noční vítr mě hladí na mé pouti ke hvězdám Tam za nebem na tebe čekám.

Chaos! Oheň! Žár! Bouře!

(Ticho je smrt)

Joe byl z dobrý rodiny a tím to bylo dáno Jeho skvělej prospěch na školách naznačoval, Že o jeho skvělou budoucnost je řádně postaráno Tím větší rána pro matku, když nedostudoval. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! V semináři byl osvícen virtuálním mnichem A hráli spolu v kyberpunkovejch skupinách Ten Joea učil, že cesta dolů je cestou vzhůru A od tý doby jeho hvězda prudce klesala. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! V radikálním křídle řádu Katolických leseb Si Joe našel družku po všech směrech ideální A pořádali spolu festival okultních kapel, Co byl rozprášen komandem rychlýho nasazení. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! Náš je cíl, ať dál požár pálí nás a tmu a stín Náš je cíl, ať dál život se bouří v nás, to náš je cíl Náš je cíl, ať dál křik náš vraždí v nás ten klid a smrt. Ticho je smrt! Ticho je smrt! Ticho je smrt! Ticho je smrt!! Joe se na kyber-astrální alchymii vrhnul A někdo o tom tajný ochotně informoval Tak Joea lízli v plný parádě zrovna když doma Zakázaný pohanský symboly scannoval. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál! Joe vyfásnul doživotí a tím to bylo dáno Však v kriminále vymyslel si dokonalou lest Bránou do novýho světa stal se mu provaz a židle A než z ní skočil dolů, pravil: dokonáno jest. Chaos! Oheň! Žár! Bouře! Náš je cíl, ať světlo plyne dál!

Moribayassa

instrumentální skladba

Aleluja

Náš buď stín, co si světlo vzal a myšlenky, co plodí strach Aleluja, světlo najdeš vždy jen nebezpečně blízko ohně Náš buď den, co je albínem noci temné jako já Aleluja, temné jako fata morgana, co nosím v sobě Náš buď strach, který hřeje nás, i když je kvintesencí zla Aleluja, zlo ti může posvítit na cestu v noční době Naše buď cesta za světlem, co přináší nám nový svět Aleluja, nový svět, co je albínem toho, co s novým ránem skončí Zdrávas, Světlonoško snů, tvým znamením buď soví zpěv Aleluja, výkřik sovy, co zahání tmu světlem svých očí. Aleluja, a vzhůru za světlem, za světlem astrálním Aleluja, a vzhůru za světlem, za světlem neznámým Aleluja, a světlo je nám vším, co plyne kolem nás Aleluja, a světlo je teď vším, co obklopuje nás. Náš buď stín, co si světlo vzal a myšlenky, co plodí strach Aleluja, světlo najdeš vždy jen nebezpečně blízko ohně Náš buď strach, který hřeje nás, i když je kvintesencí zla Aleluja, zlo ti může posvítit na cestu v noční době

Matka Tereza & Faust

Já nevěřím A dýchat začínám Až s úderem klekání Cesta dolů je cestou vzhůru. Víra je můj osud Jsme hvězdy na obloze Můj život je obětí Cesta dolů je cestou vzhůru.

Modré kouzlo

Hvězdné světlo bdí nad tvou cestou, Cestou přes kořeny, které zvoní hranu Noční vzduch letního slunovratu se ti opírá do obličeje A stromy jsou zahaleny modrým tichým kouzlem Noční krajinou běžím do dálky Vím, že hvězdy jsou očima noci Noční krajinou letím do dálky Noc tě pozoruje svýma stříbrnýma očima Hvězdné světlo bdí nad tvou cestou Předvádí ti třpytivá kouzelná znamení Noc je možná nejlepší milenka, jakou znám Vždy má pro tebe plno mystických lží Noční krajinou běžím do dálky ... Hvězdné světlo bdí nad tvou cestou, Cestou přes kořeny, které zvoní hranu Noční vzduch letního slunovratu se ti opírá do obličeje A stromy jsou zahaleny modrým tichým kouzlem, modrým tichým kouzlem, ...

Zabij mě, než zabiju já tebe

(milostná)

Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, je to ideální způsob, jak se vzájemně sblížit Zabij mě, spousty nových přátel získáš tím, že je zabiješ Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, ale jestli se stydíš, můžu zabít já tebe Zabij mě, můžeme si tak báječně zkrátit dlouhou chvíli Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě! Zabij mě! Prosím, zabij mě! Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, něžně a tiše, uvidíš, že v tom najdeš zalíbení Zabij mě, nebo mě nechej zabít tebe, jinak mě smrtelně urazíš Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě, než zabiju já tebe, Zabij mě, než zabiju já tebe Zabij mě, zabíjej lidi, které miluješ, je to jen nevinná dětská hra Zabij mě, nebo ať ostatní zabijí tebe, je ostuda zůstat stranou Můžeš mě zabít, jak chceš, i já tě můžu zabít, jak chceš. Zabij mě! Zabij mě! Prosím, zabij mě!

Včera v noci

Měli jste se na pozoru včera v noci, když jsem zapálil Satanovy knihy? Viděli jste to světlo včera v noci, když čarodějnice zapálily ten svůj věčný černý oheň? Dostali jste strach včera v noci, když jsem prohlásil, že Bůh lže? Dostali jste vztek včera v noci, když jsem prohlásil, že Satan a Bůh lžou? A tak jsem byl včera v noci zavražděn, a tak jsem byl zavražděn... A včera v noci mě Satan ukřižoval A včera v noci má duše zmizela A Satan s Bohem spolu tancovali a celou noc to slavili A včera v noci se oba radovali, že se mě konečně zbavili. Smáli jste se se mnou včera v noci, když jsem se vysmíval samolibosti Boha a Satana? Byla vaše sestra potěšena včera v noci, když jsem zesměšňoval jejich "zdravý" rozum? A tak jsem včera v noci zemřel, a tak jsem zemřel... A včera v noci mě Satan ukřižoval A včera v noci má duše zmizela A Satan s Bohem spolu tancovali a celou noc to slavili A včera v noci se oba radovali, že se mě konečně zbavili. A tak jsem se včera v noci smál, a tak jsem se smál...

Soulož elektrické kytary s Emou Destinnovou

instrumentální skladba

Trans-Mystic Anarchy (or Rude Occult Jokes)

[ CD/LP ]

Trans-Mystic Anarchy
This album was recorded by these other forms of life:Poly - g, psychotenor
Black Drum - d
Klíma - b
The following terrestrial forms of life appeared as guests on this album:Hanka Nogolová - vocals (4, 12)
Tubabu - West African rhythms (10)
Gabriellah - chorus (10)
Ema Destinová (16)
Recorded:in Hacienda studio in summer 001 (1N54N14 days after the Eclipse of the Moon)
Recorded & Mixed by:Frantik Musel & INSANIA
Mastered by:Rick Plester for FTM International, Los Angeles, CA.
Music & Lyrics:INSANIA
Digital processing of the video clips by:R.E.Bell
Insania Archives by:Roman Kapinus
Released by:Redblack, 001
Thanks to all who are against us. We draw our inspiration from it. INSANIA.
Burn after listening! Subversive stuff!
(Some ideas on this album are the quintessence of all evil!)

Hell Knows Who We Are

Hell knows who we are, whether we come from the Evil Star, Hey, are we bastards from the other side?! Say who we are!! What rises from the electrified ashes of dead Jekyll and Hyde? Hell knows! What was seed of immortalised Satan who now is sterilised? Hell knows! Who are sons of the devil's bastards crossed with cyber-vipers? Hell knows! What's the result of the copulation between Dying Computer and Witch? Hell knows! Hell knows who we are, whether we come from the Evil Star, Hey, are we bastards from the other side?! Say who we are!! Is the left hand path leading to the final death of the Sun? Hell knows! Is my soul a part of the conspiracy of black goddesses? Hell knows! Hell knows who we are, whether we come from Evil Star, Hey, are we bastards from the other side?! Say who we are!!

The Lunar Priestess and the King of Sun

Canonise shadows, canonise pain Canonise ravens and the insane Canonise darkness, canonise hate Canonise SunMoon that decides our fate. Canonise Satan and his unbelief Reincarnation of those who die of grief Canonise demons, union's done Of the Lunar Priestess and the King of Sun! Canonise nightfall, canonise night The whole universe and its starlight Canonise black holes, union's done Of the Lunar Priestess and the King of Sun!

Knock on Hell's Door

(Blasphemy Is Evergreen For Us)

I'll knock on Hell's Door like Gestapo of Virgin Mary And all Hell will be nervous that it is a raid of Heaven I'll knock on Hell's Door like a platoon of militant angels With Lucifer we have a hobby in common - we love cynical black humour. I'll knock on Hell's Door, I'll knock on Hell's Door And when they open it for me furiously, they'll see that it is just a little joke That it is only me, that it is only me. I'll knock on Hell's Door like the secret police from the Inferno And all Heaven will be nervous that it is a punitive expedition of Hell I'll knock on Hell's Door like a legion of all demons With God we have a hobby in common - we love to make fools of the others I'll knock on Hell's Door, I'll knock on Hell's Door And when they open it for me furiously, they'll see that it is just a little joke That it is only me, that it is only me. Blasphemy is evergreen for us and a suitable relaxation Blasphemy is evergreen for us and romantic mystics too Blasphemy is evergreen for us, heresy is our prayer Blasphemy is evergreen for us, we have this prayer in common with Faust Blasphemy is evergreen for us, Blasphemy is evergreen for us And what is absurd is evergreen for us And absurd is everything around us, everything around us…

With Us, Against Us

(The Universe is Our Double Agent)

God is not with us, God is against us God himself must consider what it means to be against us The Devil is not with us, the Devil is against us The Devil himself must consider what it means to be against us God and the Devil are together with us, against us God and the Devil have joined their forces against us The Moon is with us by night and against us by day The Moon must choose whether to be with or against us The Sun is with us by day and against us by night The Sun must choose whether to be with or against us The Sun and the Moon are together with us, against us The Sun and the Moon have joined their forces against us God and the Devil march firm against us And set both Inferno and Paradise against us without fear But the Universe is our double agent Therefore by being against us they are with us You see, the Universe is with us, the Universe is not against us The Universe has considered it better to be with us than against us Who does not believe is with us and who believes is against us Everybody must consider what it means to be against us

The Quarrel Between Minor and Major Space Ship Navigating Computers

instrumental

Murder in the Old Astronomical Observatory

(Our World is the Underworld)

Her body was found in an old astronomical observatory out of town Her arms were tied as if she was praying And her head was adorned with a crown of thorns The full moon was said to have an unusually pale face that night And our anthem of outlaws will fly in all directions Devil dealt out indulgences to us, our world is the underworld Her body was found in an old astronomical observatory out of town And it was not a lovely sight as she lay there silently And she had a five-pointed gold star on her neck It was a typical case for the ritual murders police department And our anthem of outlaws will fly to all directions Devil dealt out indulgences to us, our world is the underworld Her body was found in an old astronomical observatory out of town That night she went there alone to observe stars But the caretaker of the observatory was attracted to that plain girl He read occult novels and was a psycho and a freak And our anthem of outlaws will fly to all directions Devil dealt out indulgences to us, our world is the underworld

Heretical Anarchy is Perfect Therapy

When I asked our priest in Sunday school whom to obey, Devil or God, This old man, who was Magus Emeritus, answered in cold blood: Heretical anarchy is perfect therapy If you want to be free, the only way to flee is heretical anarchy. When I asked my psychoanalyst how to get rid of my nightmare He told me my schizophrenia needs extraordinary care Heretical anarchy is perfect therapy If you want to be free, the only way to flee is heretical anarchy. Your freedom will grow each time you say: No! We're heretical anarchists, we say: No. We say: No! When I asked my fortune-teller if I should turn left or right The gypsy witch foretold my life would be an eternal fight Heretical anarchy is perfect therapy If you want to be free, the only way to flee is heretical anarchy. When I asked myself what to do to achieve my liberty I realised quickly that I must get rid of herd morality Heretical anarchy is perfect therapy If you want to be free, the only way to flee is heretical anarchy. Your freedom will grow each time you say: No! We're heretical anarchists, we say: No. We say: No! (This world belongs to heretics, to us, vulgar heretics.)

Behind the Sky

In the evening I wake up in a black body of raven Then I fly alone higher than mountain peaks The night wind strokes me on my journey to stars There behind the sky I am waiting for you When day is whispering its swan-song With first shade I wave my black wings The pale moon greets me on my journey to stars There behind the sky I am waiting for you The full-moon greets me on my journey to stars There behind the sky I am waiting for you And sky is opening in front of me like a gate You know that I am going to wait behind it till the morning for you And if necessary I am going to wait there a thousand years till you leave the earth, then you will join me there, behind the sky And we'll fly together to the place where I will pass us to the infinity... At night the universe merges with my dreams And the journey from dreams back to the earth under the sky is hard Therefore I am heading to heights now on my journey to stars There behind the sky I am waiting for you In the evening I wake up in a black body of raven Then I fly alone higher than mountain peaks The night wind strokes me on my journey to stars There behind the sky I am waiting for you

Chaos! Fire! Heat! Storm!

(Silence is Death)

Joe was from a good family, and that was a given fact His excellent school grades suggested That there lay an excellent future ahead of him Bigger was his mother's shock when he did not finish his studies Chaos! Fire! Heat! Storm! Our aim is to make light live on! In a seminar he was illuminated by a virtual monk And they played together in cyber-punk bands This guy taught Joe that the way down is the way up And at that time his lucky star began to decline steeply Chaos! Fire! Heat! Storm! Our aim is to make light live on! In the radical wing of the Order of Catholic Lesbians Joe found a universally ideal girl for himself And together they organised a festival of occult bands That was routed by a police flying squad Chaos! Fire! Heat! Storm! Our aim is to make light live on! Our aim is to make fire burn us on and darkness and shade too Our aim is to make life storm on in us, this is our aim Our aim is to make our roar murder the peace and silence inside us Peace is death! Silence is death! Silence is death! Silence is death! Joe got down to cyber-astral alchemy And somebody informed the secret police about that with pleasure And so Joe was arrested in his home laboratory at the very moment When he was scanning prohibited pagan symbols Chaos! Fire! Heat! Storm! Our aim is to make light live on! Joe was sent down for life, and that was a given fact But in prison he made up a perfect trick He stepped into a new world by means of a rope and a chair And before he jumped down off it he said: Finished. Chaos! Fire! Heat! Storm! Our aim is to make light live on!

Moribayassa

instrumental

Hallelujah

Ours be the shade which has hidden light and thoughts that raise fear Hallelujah, you'll always find light only dangerously close to fire Ours be the day which is the albino of the night, dark as much as I am Hallelujah, as dark as fata morgana which is inside me Ours be the fear which warms us though it is the quintessence of evil Hallelujah, evil can show you the way at night Ours be the way to light which brings us a new world Hallelujah, a new world which is an albino of the one which ends in the morning Hail Torch-Bearer of Dreams, your sign be the singing of the owl Hallelujah, the shriek of the owl which drives off dark with the light of her eyes Hallelujah, let's follow light, astral light! Hallelujah, let's follow light, unknown light! Hallelujah, and light means everything which flows around us Hallelujah, and now light is everything which surrounds us Ours be the shade which has hidden light and thoughts that raise fear Hallelujah, you'll always find light only dangerously close to fire Ours be the fear which warms us though it is the quintessence of evil Hallelujah, evil can show you the way at night

Mother Theresa & Faust

I don't believe I start to breathe When the evening bell tolls The way down is the way up. Belief is my fate We're stars in the sky My life is a sacrifice The way down is the way up.

Blue Silent Spell

Starlight watches your way Leading across roots that toll the bell Midsummer's night air you feel in your face Trees are under a blue silent spell Running far through the night countryside Know that stars are the eyes of night Flying far through the night countryside Night can see you by her silver eyes Starlight watches your way Displaying to you blinking magic signs Night is the best lover I know, I'd say Always telling you mystical lies Running far through the night countryside... Starlight watches your way Leading across roots that toll the bell Midsummer's night air you feel in your face Trees are under a blue silent spell, blue silent spell, ...

Kill Me Before I Kill You

(love song)

Kill me, kill me, before I kill you... Kill me, you know, we can become very close good friends this way, Kill me, you'll get acquainted with many nice people this way, You can kill me anyhow and I can kill you anyhow. Kill me, kill me, before I kill you... Kill me, but if you are too shy I am willing to kill you, Kill me, it's the best thing in this situation we can do, You can kill me anyhow and I can kill you anyhow. Kill me now! Kill me now! Please, will you kill me now?! Kill me, kill me, before I kill you... Kill me gently, silently, you'll like this funny game, you'll see, Kill me or let me kill you or you'll terribly offend me, You can kill me anyhow and I can kill you anyhow. Kill me, kill me, before I kill you... Kill me, kill people you love, it's an innocent children's game, Kill me or let others kill you, don't stay aside, it's a shame, You can kill me anyhow and I can kill you anyhow. Kill me now! Kill me now! Please, will you kill me now?!

Yesternight

Were you on your guard yesternight, when I set the books of Satan on fire? Did you see the light yesternight, when witches lighted their eternal black fire? Did you feel the fear yesternight, when I announced that God is a liar? Did you feel the anger yesternight, when I announced that Satan and God are liars? And I was murdered yesternight, And I was murdered yesternight... And yesternight Satan crucified me And yesternight my soul ceased to be Celebrating, Satan danced with God all the night Both yesternight rejoiced - they got rid of me. Did you laugh with me yesternight, when I mocked at Satan's and God's vanity? Was your sister pleased yesternight, when I ridiculed their "sanity"? And I died yesternight, And I died yesternight... And yesternight Satan crucified me And yesternight my soul ceased to be Celebrating, Satan danced with God all the night Both yesternight rejoiced - they got rid of me. And I was laughing yesternight, And I was laughing yesternight...

The Copulation Between the Electric Guitar and Emmy Destinn

instrumental

Kontakty

Zastoupení skupiny:
Kontra Production
Štěpánka Kubíčková
+420 774 486 659

Kup si nás!

Sleduj nás!