1N54N14

Provedeme tě naším webovým rájem i peklem!

Zapal dům poraž strom...

[ CD/LP ]

Zapal dům poraž strom...
 1. Božská komedie
 2. Ať shoří v pekle všechny kapely světa!
 3. Nejsvětější trojice
 4. Píšu ti švabachem
 5. Sfoukni za mě svíci
 6. Bioprodukt podsvětí
 7. Až se to tu otočí
 8. Základy zla
 9. Polevil jsem v modlitbách
 10. Démoni jsou mezi námi
 11. Ďábel pode mnou
 12. Neprojdou!
 13. Datová stopa CD: remixy
 14. Až se to tu otočí - by Frenzy
 15. Božská komedie - by Ambivalency
 16. Sfoukni za mě svíci - by Bohemian Grave
 17. Bioprodukt podsvětí - by Bodyia
 18. Démoni jsou mezi námi - by Onehalph
 19. Bonus na LP
 20. Nejsvětější trojice - E2B4B2 (remix by Tudy)
Sestava:Poly - v/g, BlackDrum - d, Klíma - b, Tudy - k
Rec / mix / master:Stan Valášek, studio Šopa, září 013
ProdukceTom Šlápota
Předprodukční aranže:Tudy a Poly
Hudba:INSANIA
Texty:Poly
Artwork:Dante2
Hosté:Slakh / v (7/8/11), Liduška Karásková / v (4)
Vydáno:X Production / Redblack 013 (CD)
Magick Disk Musick, 013 (LP)

Božská komedie

Nám Bůh poskytuje jistý sexuální služby, stejně jako my jistý služby poskytujem vám. Každej romantickej vztah si žádá protislužby, my si berem do úst Boha, vy berete do úst nás. Nám Bůh poskytuje jistý speciální služby, stejně jako my jistý služby poskytujem vám. Každej potravní řetězec ukájí skrytý tužby, Bůh žere nás a my žereme vás. Bůh žere nás, my žerem vás, blbost nemáš důvod hledat, ona vždycky najde tebe. Bůh žere nás, my žerem vás, a taky jsou mezi námi ti, co žerou sami sebe. Náš Bůh je neznaboh a na scestí nás přived, stejně jako my na scestí přivedeme vás. Tím lepší bude svět, čím víc mě budeš nenávidět, v týhle milý symbióze spolu přežijeme snáz. Náš Bůh si s náma vyměňuje ostrý slova a my těmi slovy zas krmíme vás. A koloběh se uzavírá tím, že vy žerete Boha a my žereme vás a Bůh zas žere nás. Nám Bůh poskytuje jistý sexuální služby, stejně jako my jistý služby poskytujem vám. Každej romantickej vztah si žádá protislužby, my si berem do úst Boha, vy berete do úst nás. Náš Bůh je psychopat a proto nás žere, ze stejnýho důvodu, proč my žereme vás. Co sežereš, to strávíš a pak to musí ven: proto Bůh sere nás a my sereme vás. Bůh sere nás, my serem vás, blbost nemáš důvod hledat, ona vždycky najde tebe. Bůh sere nás, my serem vás, a taky jsou mezi námi ti, co serou sami sebe.

Ať shoří v pekle všechny kapely světa!

Jsme jediní, kdo může spasit svět, musíme vydat další desku, lidstvo k nám vzhlíží s nadějí, bude se šířit rychlostí blesku. Tak pravil Joe, náš manažer, velký eso mezi křiváky, Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky! Ať shoří v pekle všechny kapely světa s manažery v čele, už tu pro ně není místo, jen my jsme praví spasitelé. Až na to, že Joe práskl do bot a sbalil naše chechtáky, Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky! Kdo chová k násilí něžnej cit, může si s námi teď účty vyřídit! Kdo chová k násilí něžnej cit, tak směle do toho, račte udeřit! Vrať se, Joe, kam jsi uletěl? Tělo do nebe, duše do pekel! Slyšíš, Joe, je to krutej fakt, tahle deska svět nespasí, právě naopak! Kvůli ní jsme zase peklu o krok blíž! byl to pěkně blbej nápad, sám to víš! Totiž svět o spásu nestojí, ani Východ ani Západ, a už vůbec o naši desku, tohle byl Joeův blbej nápad. A Joe, ten bude plivat zuby, až dostane se nám do ruky, Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky! Spasitelé zdechli, neměli co jíst Lásku prodávají kurvy, my prodáváme nenávist. A máme lepší věci na práci než dělat světu čuráky, Ježíš nám může (…) a vy nám můžete taky.

Nejsvětější trojice

Chuť krve v ústech, plnej plyn, v kufru podřezanej zkurvysyn, sirény v zádech ječí blíž a blíž, na tripu s Joem se fakt nenudíš. Kulka, kterou do tmy vypálil, si v šerifově čele našla cíl. Smrti vstříc se nocí řítíme, naši stopu větří bestie, motor pohání zkapalnělá hrůza, v patách zuří nám policejní lůza. Rudý nebe halí černej dým, když Joe tu kraksnu o strom rozstřelil. V hlavě mi tančí chřestýši, dnes oba zemřem na kříži, s tím Jidášem od nás z ulice jsme byli Nejsvětější Trojice. S tělem proradnýho komplice tak hoří Nejsvětější Trojice.

Píšu ti švabachem

Píšu ti anonym švabachem šifrovanej kacířským argotem. Čti mezi řádky, až se rozejdem, posypeš si hlavu mým popelem. Píšu ti anonym švabachem šifrovanej kacířským argotem. Prosím tě, sejmi mě znovu a s citem, opakovanej vtip teprv začíná být vtipem. Jsou zástupy bohů, v něž nikdo nevěří. Jsou záplavy hvězd, co nikde nezáří. Píšu ti anonym švabachem šifrovanej kacířským argotem. To není pro tebe, mít pocit viny, byls vždycky povznesenej nad svý činy. Bože, sejmi mě, prosím znovu a s citem, opakovanej vtip teprv začíná být vtipem. Zapal dům, poraž strom, zploď hovado ve jménu Otce, Syna, Ducha svatého. Tyhle moudrý slova ryju švabachem do mramoru, jsem milovník tvýho cynickýho humoru. Jenže tahle hra má svý znechucený publikum a to chce vrátit vstupný. Jsou stále lidé, kteří ještě pořád slepě věří. Jsou hvězdy, které svítí, ale ne každý je vidí. Jsou záplavy písní, které nikdo neslyší. Jsou záplavy hříchů, co nikomu neškodí. Tak na čem záleží?

Sfoukni za mě svíci

Možná víš, co chci říct, jsem plnej vzdoru, nic víc. Možná víš, co řekneme, všechno už bylo řečené. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. Můžu říct, co bych rád? Řek jsem to už tisíckrát. Má to ještě smysl nebo ne? Všechno už bylo řečené. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. A všechno je jasné, jak se zdá, jen duše má je nejasná. A všechno už se stalo či mohlo stát a všechno už tu bylo tisíckrát. A pokud si už nemáme co říct, nezbylo nám vůbec nic. Možná víš, co chci říct, jsem plnej vzdoru, nic víc. A každé slovo, co vyslovím, může být tím posledním. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. Možná ji spolu sfoukneme, všechno už bylo řečené.

Bioprodukt podsvětí

My nezpíváme slova, my pliveme jed, sérum z prudce jedovatých vět. My nehrajeme noty, my cedíme krev, jsme dárci jedu pro tento svět. A není důležitý, kolik písní jsi sesmolil, ale nakolik jsi tím otrávil svět. A není důležitý, kolik ran jsi utržil, ale kolik´s jich s úroky vrátil zpět. Jsme čistej bioprodukt podsvětí. Jsme zbraně hromadnýho ničení. Hudba od nás je jedovatá. Tohle není píseň, to je naše zbroj, koncert je regulérní boj. Jsme jedovatý zmije, bojovej řád, PA systém pekelný stroj. Jsme transfuzní stanice, očkujem jed, jsme dárci jedu pro tento svět. Jsme ostrá munice, diverzní pluk, fronta je tady a teď.

Až se to tu otočí

Bojím se strachu a strach se bojí mě, a to je fér. Zabíjím čas a čas zabíjí mě, a to je fér. Když Bůh zešílí, uchýlí se k násilí na těle, na duši stane se bestií. Když Bůh zešílí, pěstuje kult násilí A pak se stane bestií, stane se bestií. Bojím se davu a dav se bojí mě, a to je fér. Jsem proti všemu a vše je proti mně, a to je fér. Když Bůh zešílí, uchýlí se k násilí na těle, na duši stane se bestií. Když Bůh zešílí, pěstuje kult násilí Až se to tu otočí, až se to tu otočí. Svět se mnou točí, proto já zatočím s ním. Budu ho vytáčet tak dlouho, až se to tu otočí. Hospodin je můj pasák, já jeho běhna, a to je fér. Nebudeme mít nedostatků, pomáhej nám nabitej kvér. Když Bůh zešílí, uchýlí se k násilí na těle, na duši stane se bestií. Když Bůh zešílí, pěstuje kult násilí A pak se to tu otočí, pak se to tu otočí.

Základy zla

Nejdřív se nauč základy zla, teprv pak na kříž se přibít dej. Moje oběť na oltář víry je, že jsem ochotnej teď být zlej. Jipija hej, jipija hou, přízraky táhnou tmou, zlo je mý autorský dílo, jipija hej, jipija hou. A za svinstvo ti vystavím účet s fakturou, já beru tantiémy z hříchu, jipija hej, jipija hou. Jsem ochotnej být zlej, příteli jedinej, na usmířenou ránu do zad, jsem ochotnej být zlej. Chceš-li konat dobro, je dobrý nejdřív zvládnout základy zla, zlo je má erotická hračka. Tak jako chceš-li býti svatej, je dobrý skoupit všechny akcie zla, zlo je moje obchodní značka… jsem ochotnej být zlej. Jipija hej, jipija hou, přízraky táhnou tmou, tmou výstavní síně, jipija hej, jipija hou. Zlo je umění pro zájemce s nejvyšší nabídkou, co vystavíš, to prodáš, jipija hej, jipija hou. Cílem hudby je šířit strach, a když ne, je to kýč lacinej. Cílem dobra je konat zlo, proto jsem ochotnej teď být zlej. A žijem dějiny hříchu spolu, ty a já mám na zlo autorský práva, tak ho prodávám. Nevedu lacinej šmejd, jenom originál a oběť na oltář dobra je krvavá.

Polevil jsem v modlitbách

Ještě než začnu bejt zvrhlej a chlípně smrti zašeptám: "maličká, pojď blíž", dáme si sraz v pozdní večer po konci světa, pak mi snad odpustíš. Svatý otec získal roli v pornografické telenovele. Na Valentýna umírají na syfilis andělé. Svatý věci jsou vždy svatý jenom tak, jak bys je rád! Oheň tu byl vždycky jenom proto, aby sis měl s čím hrát! Buď cestu najdu, nebo si ji udělám, raděj zdechnout, než být živej litován. Řeknu smrti: "pojď ke mně blíž, maličká", odjakživa se ke mně tahle mrcha má. Co jsi čekal? Vždycky jsem byl puritán. Pak tě potkám, dodnes ten den proklínám. Kvůli tobě polevil jsem v modlitbách, cestu najdu, nebo si ji udělám. Večer po konci světa tu vlezlou mrchu jednou provždy vyřídím. Tvrdí hoši nosí tmavý brýle i ve tmě, i já je nasadím. Televizní národ miluje zábavu, která je vkusná. Tolik lásky nelze unést, proto naše hudba je hnusná. Život jako průzkum bojem má pár drobných předností. Můžeš o něj přijít různě, smrt je jen jednou z možností.

Démoni jsou mezi námi

Čeho ses lekla na prahu pekla není nic proti tomu, co žijem každej den. Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami. A my to osiřelý peklo zasquatujem. Svět je prokletý místo, démoni sem šli najisto! A na Facebooku chystaj konec světa nanečisto. Svět je prokletý místo, démoni sem šli najisto! Hlas lidu, hlas ďábla, zatím nanečisto. Jsme v hajzlu, příteli. Kéž bychom se mýlili. Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami! Až na to, že jsme konec světa chtěli produkovat sami! Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami! Máme svatý právo zakroutit světu krkem sami! Vždyť už jsme dokázali, že bychom na to měli. Že není nutný stát nám neustále za prdelí. Jsme nejslibnější generace v oboru likvidace, krize trvá a tohle je perspektivní práce. Jsem bonitní klient svýho soukromýho pekla. To veřejný už je dávno o ničem. Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami. A my ty siroty z temnoty adoptujem.

Ďábel pode mnou

Můj anděl strážný chce pít moji krev, ta zrůda chce krev, pít moji krev. Takhle si užívám životaběh, život je vztek, krev, slzy a řev. Můj anděl strážný chce pít moji krev, ta zrůda chce krev, pít moji krev. Tak spolu žijem tisíce let, můj anděl má chuť zabíjet. A nejsem sám, komu chystáš utrpení. Zas pro mě máš novou dávku ponížení. Za tohle zaplatíš, andělskej šmejde, andělskej šmejde, falešnej šmejde, že život musí bolet a jinak to nejde, jinak to nejde, jinak to nejde. Jako že je ďábel pode mnou. Jsi doufám rád, dík tvému přičinění skončím i já ve věčném zatracení. Hvězdy jsou vysoko a nebe ještě výš a někdo se ti tam chechtá, ty to neslyšíš? Nebe je smějících se bestií plný, a ve znaku maj kříž, ve znaku maj kříž.

Neprojdou!

Dost! Už dost! Bylo toho hodně a bylo toho dost! Už dost! Zapalte ohně, bylo toho dost! Až tenhle oheň zapálím, až ho zapálím, zapálím, je taky možný, že v něm uhořím, uhořím, to vím. Ale nelituju ani náhodou, jestli uhořím, náhodou. Přes tenhle oheň neprojdou, nikdy neprojdou, neprojdou. Z toho mýho ohně stoupá dým, stoupá dým, hustej dým. A možná, že se v něm udusím, udusím, to vím. Kdo chvíli nehořel, už stojí opodál, kdo se bál, je opodál. A ten, kdo uhořel, ten neprohrál, ten neprohrál, neprohrál.

NÁZEV(PODNÁZEV)

[ CD/LP ]

NÁZEV
 1. Divine Comedy
 2. Let All The Bands Of The World Burn In Hell!
 3. Holy Trinity
 4. I Am Writing To You In Gothic Type
 5. Blow The Candle Out For Me
 6. Bioproduct Of Underworld
 7. When It Turns Round Here
 8. Basics Of Evil
 9. I Slackened My Prayers
 10. Demons Are Among Us
 11. Devil Beneath Me
 12. No Pasarán!
 13. CD Data Track: Remixes
 14. When It Turns Round Here - by Frenzy
 15. Divine Comedy - by Ambivalency
 16. Blow The Candle Out For Me - by Bohemian Grave
 17. Bioproduct Of Underworld - by Bodyia
 18. Demons Are Among Us - by Onehalph
 19. Bonus track, vinyl only
 20. Holy Trinity - E2B4B2 (remixed by Tudy)
Line-Up:Poly - v/g, BlackDrum - d, Klíma - b, Tudy - k
Rec / mix / master:Stan Valášek, studio Šopa, September 013
Sound ProductionTom Šlápota
Preproduction:Tudy and Poly
Music:INSANIA
Lyrics:Poly
Artwork:Dante2
Guests:Slakh / v (7/8/11), Liduška Karásková / v (4)
Released by:X Production / Redblack 013 (CD)
Magick Disk Musick, 013 (LP)

Divine comedy

God provides certain sexual services to us And we provide certain services to you Each romantic relationship demands services in return We take God in our mouths, you take us in yours. God provides certain special services to us And we provide certain services to you Each food chain satisfies disguised longings God eats us and we eat you. God eats us, we eat you There’s no reason to seek stupidity, it will seek you God eats us, we eat you And there are those among us who eat themselves. Our God is an unbeliever, he lead us astray As well as we will lead you astray The better is the world the more you hate me In this nice symbiosis we will survive easier. Our God exchange fierce words with us And we feed you on these words And the cycle is completed by you eating the God And we eat you and God eats us. Our God is a psycho and that’s why he eats us For the same reason why we eat you What you eat, you digest and then it must go out: That’s why God shits with us and we shit with you. God shits with us, we shit with you There’s no reason to seek stupidity, it will seek you God shits with us, we shit with you And there are those among us who shit with themselves.

Let All The Bands Of The World Burn In Hell!

We are the only ones who can save the world, let’s release another album Humanity looks up to us with hope, this will be a new bible Thus spoke Joe, our manager, the big shot among crooks Jesus loves you, but we love you too! Let all the bands of the world burn in hell, and their managers too! There’s no place for them, we are the only messiahs here. Except that Joe beat it with our money Jesus loves you, but we love you too! Those with tender feelings for violence can settle accounts with us now! Those with tender feelings for violence, go ahead, punch us! Come back, Joe, where have you escaped? Body to heaven, soul to hell! You hear, Joe? It’s a cruel fact, this album will not save the world, just the opposite! It moves us several steps closer to hell It was a fucking stupid idea, you know it well. The world wants no salvation, East nor West, The less it wants our album, this was Joe’s stupid idea And Joe will spit teeth when we lay our hands on him Jesus loves you, but we love you too! Messiahs died, they had nothing to eat Love is sold by whores, we sell hate And we have better things to do than to be taken for fuckers Jesus can kiss our (...) and you can too!

Holy Trinity

Taste of blood in my mouth, full speed A son of a bitch with a slit throat in our trunk Sirens screaming behind us closer and closer You will never know boredom on a trip with Joe. The bullet which he fired into darkness Has found its target in the sheriff’s head. We rush through night towards death Our track is smelt by beasts The engine is powered by a liquidized terror The police riffraff are raging on our tail. The red sky is veiled by black smoke When Joe has smashed the clunker against a tree. Rattlesnakes are dancing in my head Today we’ll both die on cross With the Judas from our street We were the Holy Trinity. With the body of the treacherous accomplice The whole Holy Trinity is burning now.

I Am Writing To You In Gothic Type

I am writing an anonymous letter to you in the Gothic type, coded in the heretical argot Read between the lines, you will pour my ashes on your head when we part I am writing an anonymous letter to you in the Gothic type, coded in the heretical argot Please, bring me down, again and easy, only a repeated joke becomes a joke. There are crowds of gods nobody believes in There are floods of stars which don’t shine anywhere. I am writing an anonymous letter to you in the Gothic type, coded in the heretical argot It’s not your style, to feel guilty, you have always been above your acts. God, bring me down, again and easy Only a repeated joke becomes a joke Burn the house, fell the tree, beget a beast In the name of Father, and the Son, and the Holy Spirit These wise words I carve in the Gothic type on marble I am a fan of your cynical humour But this play has its disgusted audience And they want their entrance fee back. There are people who still believe blindly There are stars which shine, but not everyone sees them There are floods of songs which nobody hears There are floods of sins which don’t harm anybody. So what’s the matter?

Blow The Candle Out For Me

You may know what I am to say, I’m full of defiance, that’s all You may know what we are to say, everything has been said now Please, blow the candle out for me when I have nothing left to say. Can I say what I’d like to? I have said it thousand times Does it still make sense or no? Everything has been said now Please, blow the candle out for me when I have nothing left to say. And everything is clear as it seems, only my soul is unclear And everything has happened or could have happened now And everything has been here thousand times And if there’s nothing left to say between us, we have nothing at all left now. You may know what I am to say, I’m full of defiance, that’s all And each word I pronounce might be the last one Please, blow the candle out for me when I have nothing left to say. Please, blow the candle out for me when I have nothing left to say We may blow it out together, everything has been said now.

Bioproduct Of Underworld

We don’t sing words, we spit poison The serum of poisonous clauses We don’t play notes, we shed blood We are the poison donors in this world. And it doesn’t matter how many songs you have written It matters how much you poisoned the world with them. And it doesn’t matter how many blows you have received It matters how many of them you returned including the interests. We are the pure bioproduct of the underworld We are the mass destruction weapons Our music is poisonous. This is not a song, this is our armour Our gig is a proper battle We are the military order of vipers The PA system is an infernal machine. We are a blood transfusion station, vaccinating poison We are the poison donors in this world We are live ammunition, diversionary troops The battlefront is here and now.

When It Turns Round Here

I am afraid of fear, fear is afraid of me, and that’s fair I kill time, time kills me, and that’s fair. When God goes mad he recourses to violence In body and soul he becomes the beast. When God goes mad he indulges in the violence cult And then he becomes the beast, becomes the beast. I am afraid of crowds, they are afraid of me, and that’s fair I am against everything, everything is against me, and that’s fair. The world turns me, that’s why I will turn it too I will spin it for so long till it turns round. The Lord is my pimp, I am his whore, and that’s fair I shall not want, the loaded gun help us.

Basics Of Evil

First learn the basics of evil Only then let them crucify you My sacrifice on the altar of faith Is that I am willing to be evil. Yippiah hey, yippiah ho, phantoms move on through darkness Evil is under my copyright, yippiah hey, yippiah ho For your dirty tricks I will issue an invoice to you I take royalties for sin, yippiah hey, yippiah ho. I am willing to be evil, my only friend Punch you in your back to make my peace with you, I am willing to be evil. If you want to do good, first you should learn the basics of evil Evil is my favourite erotic toy If you want to be a saint, first you should buy up all the shares of evil Evil is my trademark... I am willing to be evil. Yippiah hey, yippiah ho, phantoms move on through darkness Through the darkness of the art gallery hall, yippiah hey, yippiah ho Evil is the art for bidders with the highest offer You sell what you put on display, yippiah hey, yippiah ho. The aim of music is to spread fear And if not, it is a cheap kitsch. The aim of good is to do evil That’s why I am willing to be evil. And we live the history of sin together, you and me Evil is under my copyright, so I sell it I have no cheap crap, just the original And my sacrifice on the altar of good is blood.

I Slackened My Prayers

Before I start to be perverse and whisper to Death lustfully: “Baby, come closer”, We will meet late in the evening after the end of the world, then you might forgive me The holy father received the leading role in a porno soap opera On St Valentine’s Day, angels die of syphilis Holy things are holy only to the extent you choose. Fire has always been here just for you to have something to play with! Either I find the way, or I make it myself I would rather die than to be pitied I’ll tell Death: “Baby, come closer” This bugger has been wooing me forever What did you expect? I have always been a puritan Then I met you, I have been cursing the day till today Because of you I have slackened my prayers Either I find the way, or I make it myself. In the evening after the end of the world I’ll finish the pushy bugger off once for all Tough boys wear sunglasses even in dark, so I’ll put them on as well. The TV nation loves such an entertainment which is tasteful We wouldn’t be able to bear so much love, that’s why we play a disgusting music Life as the reconnaissance by fire brings some tiny bonuses You can lose it variously, death is just one of many ways.

Demons Are Among Us

What scared you at the gates of hell Is nothing compared to what we live each day Demons are among us, hell is deserted, mom And we will squat in the deserted hell. The world is a cursed place, it was the first choice for demons And they prepare its end on Facebook The world is a cursed place, it was the first choice for demons Vox populi, vox diaboli, in rough outline for now. We are fucked, my friend, I wish we were wrong. Demons are among us, hell is deserted, mom Except that we wanted to produce the end of the world by ourselves Demons are among us, hell is deserted, mom We have a secret right to wring the world’s neck by ourselves After all, we have proved that we are able to do this That it is not necessary to babysit us all the time We are the most promising generation in the disposal branch The crisis goes on and this is a job with good prospects. I am a creditworthy client of my private hell The public one has been no good for a long time Demons are among us, hell is deserted, mom And we will adopt these orphans from darkness.

Devil Beneath Me

My guardian angel wants to drink my blood The monster wants blood, to drink my blood This way I enjoy the life cycle Life is anger, blood, tears and scream. This way we live together for thousands of years My angel has a fancy for killing. And I am not the only one you prepare suffering for Again you have a new dose of humiliation for me For this you will pay, you angel bastard That life has to hurt and there’s no other way As there is devil beneath me I hope you are happy, thanks to you I will end up in the eternal damnation Stars are high and heaven even higher and someone is laughing there at you, don’t you hear? Heaven is full of laughing beasts and their sign is the cross.

No Pasarán!

Enough! Enough now! There’s been enough of this, too much and enough! Enough! Enough now! Set the fires, there’s been enough of this! When I set this fire, when I set it, I set it It is possible that I will burn in it, I will burn, I know it But I don’t regret at all, if I burn to death, I don’t regret at all Through this fire they shall not pass, shall not pass, shall not pass. A smoke is rising from this fire of mine, a smoke, a heavy smoke And it may choke me, choke me to death, I know it Who has never burnt, who was afraid, is far away now And those who burnt to death did not lose, did not lose, they did not lose.

Kontakty

Zastoupení skupiny:
Kontra Production
Štěpánka Kubíčková
+420 774 486 659

Kup si nás!

Sleduj nás!